УКРАЇНА
Центральна виборча комісія
Постанова
м. Київ
23 березня 2010 року № 272
Про нагородження Почесною грамотою Центральної виборчої комісії
За сумлінне виконання своїх обов’язків щодо забезпечення дотримання принципів виборчого процесу, реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України, організацію на високому рівні підготовки та проведення виборів Президента України 2010 року та сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень, відповідно до Положення про Почесну грамоту Центральної виборчої комісії, затвердженого постановою Комісії від 23 березня 2010 року № 268, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 10 частини другої статті 26 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
Нагородити Почесною грамотою Центральної виборчої комісії:
АВРАМЕНКО |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163, Сумська область; |
АВРАМЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
АВРАМЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область; |
АГАФОНОВА |
– |
заступника начальника Департаменту контррозвідки Служби безпеки України; |
АЛЕКСЄЄВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
АНДРЄЄВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
АНДРОЩУК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Бориспільської районної державної адміністрації, Київська область; |
АНТОНЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 48 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
АНУФРІЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 76, Запорізька область; |
БАБЕНКА |
– |
юриста, Київська область; |
БАБИЧА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 200, Черкаська область; |
БАЗІВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 225, місто Севастополь; |
БАКАЛІНУ |
– |
начальника управління Департаменту контррозвідки Служби безпеки України; |
БАКЛАНОВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
БАНДОЛУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 99, Київська область; |
БАЦУРУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 139, Одеська область; |
БЕВЗА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
БЕВЗЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
БЕЖКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
БЕЛЕМЕЦЬ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Обухівської районної державної адміністрації, Київська область; |
БЕР’ЯКІНУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
БЕРБЕТОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
БЕРЕЗІВСЬКОГО |
– |
директора з технічного розвитку, маркетингу та економічного прогнозування Державного підприємства спеціального зв’язку; |
БЕРЕЗЮКА |
– |
головного спеціаліста Департаменту особистої охорони Управління державної охорони України; |
БЕРЕСТОВСЬКОГО |
– |
директора Сумського обласного вузла спеціального зв’язку; |
БИБЧЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 7, Автономна Республіка Крим; |
БИНДИЧ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
БИСОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
БИХ |
– |
заступника директора з питань виробництва Сумського обласного вузла спеціального зв’язку; |
БІДЮК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 206, Чернівецька область; |
БІКТАШЕВА |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
БІЛАН |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації; |
БІЛИКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163, Сумська область; |
БІЛОГО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 25, Дніпропетровська область; |
БІЛОУС |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, місто Київ; |
БІЛУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 115, Луганська область; |
БІРСАНА |
– |
начальника Управління державної охорони України; |
БЛАГОДИР |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 82 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
БОГДАН |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
БОЄВУ |
– |
начальника відділу Державного реєстру виборців Донецької обласної державної адміністрації; |
БОЖИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 206, Чернівецька область; |
БОЛДАРЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
БОНДАРЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 110, Луганська область; |
БОНДАРЧУКА |
– |
заступника директора Департаменту програмних систем акціонерного товариства закритого типу "Атлас", місто Київ; |
БОНДАРЧУКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
БОНДАРЯ |
– |
начальника управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Херсонській області; |
БОРОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
БОРОДАВКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Львівська область; |
БОРСУКОВСЬКОГО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
БРИТОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
БРОВАРСЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
БУЛОХОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
БУНІКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
БУСЕНКОВА |
– |
голову Рубіжанської міської ради, Луганська область; |
ВААПОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
ВАВРИСЮКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
ВАКАРАША |
– |
голову Київської обласної державної адміністрації (2009 – 2010 роки); |
ВАЛКОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
ВАРНАЦЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
ВАРЦАБУ |
– |
заступника керівника апарату Закарпатської обласної державної адміністрації; |
ВАРЧЕНКА |
– |
начальника Служби 4 комендатури Управління державної охорони України; |
ВАСИЛЕНКА |
– |
заступника начальника управління – начальника відділу дозвільної системи управління громадської безпеки Головного управління Міністерства внутрішніх справ у місті Києві; |
ВАСИЛИШИНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ВАСИЛЬКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ВАСІНОВИЧ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
ВЕРШИНІНА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Острозької районної державної адміністрації, Рівненська область; |
ВЕЧІРКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 104, Кіровоградська область; |
ВИННИКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область; |
ВІЗНИЧАК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ВІЛКУЛА |
– |
голову Дніпропетровської обласної ради; |
ВОЗАЛОВСЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
ВОЙТЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 6 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ВОЛОШИНА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
ВОЛОЩУК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ємільчинської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ГАВРИЛЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 201 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ГАВРИЛЮКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 102 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ГАЙДУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ГАЛУШКОВУ |
– |
начальника відділу з питань організаційної і кадрової роботи виконавчого апарату Волноваської районної ради, Донецька область; |
ГВОЗДЮКОВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 115, Луганська область; |
ГЕЙЛО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 22, Волинська область; |
ГЕРАСИМОВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Романівської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ГЕШТЕНЯ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 71, Закарпатська область; |
ГИВЕЛЯ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
ГЛУХОВУ |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Закарпатської обласної державної адміністрації; |
ГОГОЛЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
ГОДИНУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 99, Київська область; |
ГОЛОВ’ЯННИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 12 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ГОРБЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; |
ГОРОВЕЦЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область; |
ГОСЛІНСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область |
ГОЦЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 17, Вінницька область; |
ГРАБАРЧУК |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
ГРЕБЕНЮК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 9 територіального виборчого округу № 201, Черкаська область; |
ГРЕБЕНЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим; |
ГРИБИНЮКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 47, Донецька область; |
ГРИГОРЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
ГРІНЬКОВА |
– |
заступника директора з питань виробництва Харківського обласного вузла спеціального зв’язку; |
ГУБИЦЬКОГО |
– |
заступника голови Львівської обласної державної адміністрації – керівника апарату; |
ГУСИНУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
ДАВИДЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 97, Київська область; |
ДАНИЛЬЧУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
ДАЦЕНКО |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 202, Черкаська область; |
ДАЦЮКА |
– |
заступника начальника цеху голографічного захисту та нумерації продукції державного підприємства Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів; |
ДЕМЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
ДЕМЧЕНКА |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
ДЕМЧУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
ДЕНЬКОВИЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 53 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
ДЖУГАН |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 80, Запорізька область; |
ДІДЮК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; |
ДІОРДІЙЧУК |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 22, Волинська область; |
ДРАМАРЕЦЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
ДРЕКАЛА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
ДРИГИНИЧА |
– |
заступника голови – керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації; |
ДРУЖУК |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Волинська область; |
ДУБОВИКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 29, Дніпропетровська область; |
ДУНАЄВА |
– |
Лисичанського міського голову, Луганська область; |
ДЬОЛОГА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
ЄВТУШЕНКО |
– |
заступника голови Ясинуватської районної ради, Донецька область; |
ЄРОШКІНА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 95, Київська область; |
ЖЕНОВУ |
– |
виконуючу обов’язки директора Полтавського обласного вузла спеціального зв’язку; |
ЖОРУ |
– |
начальника відділу захисту інформації акціонерного товариства закритого типу "Атлас", місто Київ; |
ЖУКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
ЗАВАДКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ЗАГОРОДНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Котовської районної державної адміністрації, Одеська область; |
ЗАЙКІНА |
– |
начальника відділу Департаменту державного контролю за станом криптографічного та технічного захисту інформації Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
ЗАКУРЕНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рахівської районної державної адміністрації, Закарпатська область; |
ЗАКУС |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ЗАМЧЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 185, Херсонська область; |
ЗАТУЛЬНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 24, Дніпропетровська область; |
ЗАХАРЕВИЧА |
– |
керуючого справами Львівської обласної ради; |
ЗАХАРЧЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
ЗАХІДНИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 20 територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
ЗЕЛІНСЬКУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рівненської міської ради; |
ЗЕМЦОВУ |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Дніпропетровської обласної державної адміністрації; |
ЗІМЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 83, Запорізька область; |
ЗІНЧЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 98, Київська область; |
ЗОЛОТАРЬОВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 46, Донецька область; |
ЗУБАТОВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область; |
ЗУБРИЦЬКУ |
– |
керуючу справами виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, Львівська область; |
ЗЬОМКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ІВАНОЧКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 45 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
ІВАНЧЕНКА |
– |
завідуючого відділом політичних проектів творчо-виробничого об’єднання громадсько-політичних програм Національної телекомпанії України; |
ІВАНЧУ |
– |
головного спеціаліста Департаменту особистої охорони Управління державної охорони України; |
ІЛИКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 58 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
КАЗМІРЧУКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 68, Житомирська область; |
КАНІБОЛОЦЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 38, Дніпропетровська область; |
КАРПОВА |
– |
заступника начальника управління Департаменту контррозвідки Служби безпеки України; |
КАРТАМИШЕВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 44, Донецька область; |
КАРТАШОВУ |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 135, Одеська область; |
КАСПРУКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
КАСЬЯНОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
КАЧАНОВСЬКУ |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
КАЧУРА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 71, Закарпатська область; |
КЕНИЙЗА |
|
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
КИЯНИЦЮ |
– |
голову Ленінської районної адміністрації Запорізької міської ради; |
КІНЗЕРСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
КІРЄЄВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
КЛІМАНЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 72 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
КЛОЧКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
КОВАЛЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 31, Дніпропетровська область; |
КОВАЛЬСЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 145 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
КОВАЛЬЧУКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Млинівської районної державної адміністрації, Рівненська область; |
КОЛЯДКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
КОНОВАЛА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Бершадської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
КОРМИЛЬЦЕВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
КОРНЄЄВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
КОРОБКУ |
– |
заступника керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації; |
КОРОЛЕВСЬКОГО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
КОРОЛЬ |
– |
заступника голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами виконавчого комітету Будьонівської районної в місті Донецьку ради; |
КОРОТУН |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
КОСЕНКО |
– |
завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців Фрунзенської районної у місті Харкові ради; |
КОСТЮКА |
– |
голову Красноармійської районної ради, Донецька область; |
КРАВЧУКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
КРАСНОПОЛЬСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
КРАСНОПОЛЬСЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 37, Дніпропетровська область; |
КРЕЙЗУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
КРОЩЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 134, Миколаївська область; |
КУБАХА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
КУДІНОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 41, Донецька область; |
КУДРЮ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 191 територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
КУЗНЕЦОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
КУЗНЄЦОВУ |
– |
начальника відділу формування Національного архівного фонду Державного комітету архівів України; |
КУЗНЯРСЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
КУЗЬМЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
КУКУРУЗА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 49 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
КУЛЕШОВА |
– |
начальника служби Департаменту контррозвідки Служби безпеки України; |
КУЛИК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163, Сумська область; |
КУЛЬЧИЦЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
КУП’ЯНСЬКОГО |
– |
начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області; |
КУПНЕВИЧ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
КУПЧИШИНА |
– |
заступника Міністра закордонних справ України; |
КУРКОВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Замостянської районної у місті Вінниці ради; |
КУРОЧКУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Білогірської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим; |
КУТАЄВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
КУЦАК |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 17, Вінницька область; |
КУЦАКОВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
КУЧИКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
КУЧИНСЬКОГО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
КУШНІР |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ЛАДАНЮК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
ЛАДИГІНУ |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 183, Харківська область; |
ЛАЗОРЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
ЛАПАНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 20 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
ЛАХ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Волинська область; |
ЛАЩЕНКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 39, Дніпропетровська область; |
ЛЕСИКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
ЛЕСЬКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; |
ЛИСЮКА |
– |
інженера-програміста Департаменту програмних систем акціонерного товариства закритого типу "Атлас", місто Київ; |
ЛІВІНСЬКОГО |
– |
заступника начальника – начальника сектору забезпечення масових заходів Управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області; |
ЛІСКОВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
ЛОГВІНЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
ЛОЗИНСЬКОГО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
ЛУЦУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
МАЗУРА |
– |
Бердичівського міського голову, Житомирська область; |
МАЛИНОЧКУ |
– |
директора Вінницького обласного вузла спеціального зв’язку; |
МАЛИШКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 199, Черкаська область; |
МАЛОГО |
– |
начальника дільниці з перевезення та доставки відправлень Дніпропетровського обласного вузла спеціального зв’язку; |
МАНДЗИК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
МАР’ЯНЧУК |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Чернівецької обласної державної адміністрації; |
МАРЗАКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область; |
МАРКАНИЧА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іршавської районної державної адміністрації, Закарпатська область; |
МАРЦЕНЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Волинська область; |
МАРЧУК |
– |
першого заступника прокурора Донецької області; |
МАСЛОВУ |
– |
начальника відділу з питань взаємодії із місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування організаційного управління Донецької обласної державної адміністрації; |
МЕЛЬНИК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 206, Чернівецька область; |
МЕЛЬНИК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
МИЗУ |
– |
старшого офіцера для особливих доручень фельд’єгерського зв’язку Головного управління державної фельд’єгерської служби України; |
МИНЮ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
МИХАЙЛОВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 28, Дніпропетровська область; |
МІГРІНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 216 територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
МОТОРНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
МУДРУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Жовківської районної державної адміністрації, Львівська область; |
НАБОКОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 45, Донецька область; |
НАДОБЕНКА |
– |
старшого офіцера безпеки Департаменту особистої охорони Управління державної охорони України; |
НАЗИМКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
НАЛАПКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коростишівської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
НЕГРЕБЕЦЬКОГО |
– |
директора Запорізького обласного вузла спеціального зв’язку; |
НЕРУСІНУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
НЕСВІТАЄВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 48, Донецька область; |
НЄНОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 30, Дніпропетровська область; |
НИКИТЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
НІКОЛЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; |
НОСИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 225 територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; |
НОСУЛЬКА |
– |
начальника відділу Департаменту інформаційної безпеки Державного спеціального зв’язку; |
ОДИНЦЯ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 138, Одеська область; |
ОКРЕПКОГО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ОКСЕНЧУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
ОЛЬШЕВСЬКОГО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 101, Кіровоградська область; |
ОНИЩЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
ОРОБЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
ОСАУЛЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 103 територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; |
ОТРОШЕНКО |
– |
керівника апарату Іванківської районної державної адміністрації, Київська область; |
ПАВЛЮК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 82 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
ПАЛАГУТУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
ПАЛІЄНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 40, Дніпропетровська область; |
ПАРФЕНЮК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 22, Волинська область; |
ПАСТУХА |
– |
першого заступника начальника обласного управління Міністерства внутрішніх справ у Вінницькій області; |
ПАШИНСЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 68, Житомирська область; |
ПЕСКОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
ПЕТРЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 183, Харківська область; |
ПЕТРІВ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 102 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ПЕТРІЄНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
ПЕТРОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
ПЕТРУХІНУ |
– |
заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сніжнянської міської ради, Донецька область; |
ПИЛИПОВА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 47 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ПИРОГАНИЧ |
– |
керівника апарату Рожищенської районної державної адміністрації, Волинська область; |
ПИСАРЕНКО |
– |
головного редактора журналу "Віче"; |
ПІДДУБНОГО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 55, Донецька область; |
ПЛЯШНИК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
ПОВИШЕВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
ПОГОРЄЛУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 98, Київська область; |
ПОДМОКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 155, Рівненська область; |
ПОДОПЛЄЛОВУ |
– |
керуючу справами виконавчого комітету Криворізької міської ради, Дніпропетровська область; |
ПОЗДНЯКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
ПОПОВУ |
– |
головного спеціаліста відділу з питань виборчих прав громадян управління регіональної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України; |
ПОПОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 198, Черкаська область; |
ПОРОШЕНКА |
– |
Міністра закордонних справ України (2009 – 2010 роки); |
ПОСТЕВКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 42 територіального виборчого округу № 206, Чернівецька область; |
ПОЧТАРЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 201, Черкаська область; |
ПУШЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
ПУШИКА |
– |
директора Волинського обласного вузла спеціального зв’язку; |
РАДИШ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
РАДІОНОВА |
– |
секретаря Свердловської міської ради, Луганська область; |
РАТУШНОГО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63, Житомирська область; |
РАЧИЦЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 143, Одеська область; |
РЕВТЬ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Самбірської районної державної адміністрації, Львівська область; |
РЕПЕТУНА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Глухівської районної державної адміністрації, Сумська область; |
РИБЧАК |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Першотравневої районної у місті Чернівці ради; |
РОШКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
РУДЬКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
РУЖИЦЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; |
РЯБУХУ |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Херсонської обласної державної адміністрації; |
САВИЦЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 203, Черкаська область; |
САВЛУК |
– |
заступника директора Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України; |
САВЧУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
САЛЬНІКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №113, Луганська область; |
САМАРДАКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
САХНЕВИЧА |
– |
директора Житомирського обласного відділу спеціального зв’язку; |
СЕЛЕЩУК |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Волинська область; |
СЕНЬКІВ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
СИНИЦЬКОГО |
– |
заступника голови – керівника апарату Житомирської обласної державної адміністрації; |
СІКОРСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 70 територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; |
СІНЬКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 160, Сумська область; |
СКЛЯРОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
СКОМАРОВСЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
СЛАЩУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Волинська область; |
СМОЛІЙ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 103, Кіровоградська область; |
СОБОЛЕВСЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 164 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
СОБЧЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; |
СОКОЛОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
СОЛОГУБА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
СОЛОШЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 160, Сумська область; |
СОЛЯНИК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
СОРОКІНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
СОРОКІНА |
– |
майстра електротехнічного цеху державного підприємства Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів; |
СТАНКЕВИЧА |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
СТАРОВОЙТОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 203, Черкаська область; |
СТЕГНІЯ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
СТЕМБАІЦЮ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 116, Луганська область; |
СТЕПКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
СТЕПКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
СТЕЦ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 68, Житомирська область; |
СТЕЦЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
СТОПХАЯ |
– |
заступника керівника апарату Черкаської обласної державної адміністрації – начальника організаційного відділу апарату Черкаської обласної державної адміністрації; |
СТРИХОЦЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
СТРОКАНЯ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 200, Черкаська область; |
СУХОВАТОГО |
– |
першого заступника начальника Управління державної охорони України; |
ТАРАСЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 119 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ТАХТАДЖИЄВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
ТЕПЛЮКА |
– |
заступника начальника відділу Департаменту безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
ТЕРЛЕЦЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 56, Донецька область; |
ТИМКІВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 54, Донецька область; |
ТІМОФЄЄВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 199, Черкаська область; |
ТІМЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
ТІТОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 53 територіальної виборчої комісії № 113, Луганська область; |
ТКАЧ |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 12 територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
ТКАЧУКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 35, Дніпропетровська область; |
ТОЛСТИХ |
– |
віце-президента Національної телекомпанії України; |
ТОМКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ТРИВАЙЛО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Перевальської районної державної адміністрації, Луганська область; |
ТУЛЮЛЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 21 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ТУРЯКА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 13 територіального виборчого округу № 206, Чернівецька область; |
УНІНЦЯ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 96, Київська область; |
ФАРИСЕЯ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 57, Донецька область; |
ФЕДЖОРУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
ФЕДОРІВА |
– |
директора творчо-виробничого об’єднання "Новини" Національної телекомпанії України; |
ФЕСЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 189, Херсонська область; |
ФІЛАТОВУ |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219 ", місто Київ; |
ФІЛІНЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Волинська область; |
ФІЛІПОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
ФІЛІПЧЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 191 територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; |
ФІСУНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
ФРОЛКІНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ФУРМАНА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ХАПКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
ХАРИТОНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область; |
ХАРУТУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
ХЛАНЬ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лебединської районної державної адміністрації, Сумська область; |
ХОМ’ЯК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 42 територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ХОМЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 211, Чернігівська область; |
ХОМЯК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Дубенської районної державної адміністрації, Рівненська область; |
ХОМЯКА |
– |
голову Токмацької районної державної адміністрації, Запорізька область; |
ХОРОШКОВСЬКОГО |
– |
Голову Служби безпеки України; |
ХРАПАЧА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
ХРИСТИЧ |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Житомирської обласної державної адміністрації; |
ЦАРУК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 155, Рівненська область; |
ЦИГАНЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
ЦИГАНЮКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 22, Волинська область; |
ЧАБАНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 128, Львівська область; |
ЧАУЗОВА |
– |
начальника Департаменту інформаційної безпеки Державного спеціального зв’язку; |
ЧАШИНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
ЧЕПУРНОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білопільської районної державної адміністрації, Сумська область; |
ЧЕРНЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 160, Сумська область; |
ЧЕРНИШОВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
ЧЕРТІЛІНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Южненської міської ради, Одеська область; |
ЧИНАРЬОВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 116, Луганська область; |
ЧОБОТАРЯ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ЧУБАНЯ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 197, Черкаська область; |
ЧУБЧЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 100, Кіровоградська область; |
ЧУНИХУ |
– |
секретаря Алчевської міської ради, Луганська область; |
ШАВЛАЯ |
– |
керуючого справами виконавчого комітету Краснодонської міської ради, Луганська область; |
ШАДРУХІНУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
ШАЛОВИЛО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ШАМА |
– |
начальника відділу Департаменту державного контролю за станом криптографічного та технічного захисту інформації Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
ШЕВАРОВА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163, Сумська область; |
ШЕВЦОВА |
– |
заступника начальника відділу Департаменту безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
ШЕВЧЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 102, Кіровоградська область; |
ШЕПЛЯКОВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Куп’янської районної державної адміністрації, Харківська область; |
ШИМКОВИЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 53 територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ШИПАКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 103 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ШИРОКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
ШКОБУ |
– |
директора Закарпатського обласного вузла спеціального зв’язку. |
ШОЛОХОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 22, Волинська область; |
ШПОРТУНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; |
ШРАМКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
ШТЕПУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 115, Луганська область; |
ШУКШИНУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
ШУЛЯРЕНКА |
– |
начальника Деражнянського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області; |
ШУПТУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим; |
ЩИГОЛЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ЩОКІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 81, Запорізька область; |
ЮДАШКІНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 98 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ЮНАШЕВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
ЮНИК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 27 територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
ЯКИМЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим; |
ЯКОВЛЕВУ |
– |
начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації; |
ЯКОВЛЕВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
ЯКОВЛЄВА |
– |
керуючого справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради; |
ЯМПІЛЬСЬКОГО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
ЯЦУКА |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Кіровоградської області; |
ЯЩУКА |
– |
заступника директора – начальника відділу Департаменту державного контролю за станом криптографічного та технічного захисту інформації Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. |
Голова Центральної виборчої комісії В. ШАПОВАЛ