УКРАЇНА
Центральна виборча комісія
Постанова
м. Київ
31 січня 2002 року №158
Про реєстрацію уповноважених осіб Комуністичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року
Розглянувши заяву Комуністичної партії України про реєстрацію уповноважених осіб в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах і документи, що додаються до неї, керуючись частинами п’ятою, шостою, сьомою статті 57 Закону України “Про вибори народних депутатів України” та статтею 11 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати уповноважених осіб Комуністичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах згідно з додатками 1, 2.
2. Видати представникові Комуністичної партії України в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу копію цієї постанови разом із посвідченнями уповноважених осіб Комуністичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та в одномандатних виборчих округах.
Голова Центральної виборчої комісії М.РЯБЕЦЬ
Додатки та посилання
Додаток 1
Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від “31” січня 2002 року №158
Уповноважені особи Комуністичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року
Алексєєв Віктор Максимович
Карпенко Борис Григорович
Сєров Петро Кир’янович
Корнієнко Іван Григорович
Калива Володимир Васильович
Секретар Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ
Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від “31” січня 2002 року №158
Уповноважені особи Комуністичної партії України в одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року
Олійников Анатолій Васильович – виборчий округ № 1
Сафронов Юрій Іванович – виборчий округ № 2
Дмитрієв Олександр Михайлович – виборчий округ № 3
Черьомухін Євген Петрович – виборчий округ № 4
Юр’єв Станіслав Іванович – виборчий округ № 5
Хімшиашвілі Тамаз Зійович – виборчий округ № 6
Шебаршина Марія Яківна – виборчий округ № 7
Жердєв Едуард Васильович – виборчий округ № 8
Горбулич Іван Сергійович – виборчий округ № 9
Курбатова Любов Олексіївна – виборчий округ № 10
Щербатюк Володимир Кирилович – виборчий округ № 11
Макієвський Микола Левонович – виборчий округ № 12
Голуб Михайло Миколайович – виборчий округ № 13
Бондарчук Іван Афанасійович – виборчий округ № 14
Арсеньєв Анатолій Петрович – виборчий округ № 15
Бережецький Юрій Миколайович – виборчий округ № 16
Гуцол Василь Миколайович – виборчий округ № 17
Інгульський Олександр Олексійович – виборчий округ № 18
Панасевич Анатолій Антонович – виборчий округ № 19
Гончарук Ганна Дмитрівна – виборчий округ № 20
Парфенюк Юрій Григорович – виборчий округ № 21
Виговський Микола Володимирович – виборчий округ № 22
Калембет Петро Петрович – виборчий округ № 23
Семенов Володимир Георгійович – виборчий округ № 24
Лапін Олександр Миколайович – виборчий округ № 25
Кордюк Світлана Серафимівна – виборчий округ № 26
Красін Леонід Абрамович – виборчий округ № 27
Куперберг Леонід Карлович – виборчий округ № 28
Хом’ячук Сергій Петрович – виборчий округ № 29
Живиця Сергій Миколайович – виборчий округ № 30
Єрмошин Юрій Петрович – виборчий округ № 31
Сушко Анатолій Іванович – виборчий округ № 32
Лігінчук Георгій Федорович – виборчий округ № 33
Коломійцев Віктор Євстратович – виборчий округ № 34
Кагарлицькій Олексій Ісакович – виборчий округ № 35
Ковалевський Іван Федотович – виборчий округ № 36
Маслова Ганна Василівна – виборчий округ № 37
Болотников Борис Миколайович – виборчий округ № 38
Берюшов Валерій Петрович – виборчий округ № 39
Дубінін Віктор Власович – виборчий округ № 40
Макаров Микола Васильович – виборчий округ № 41
Трошин Віктор Микитович – виборчий округ № 42
Шептекіта Віктор Іванович – виборчий округ № 43
Батгрос Анатолій Іванович – виборчий округ № 44
Пулич Валентин Никифорович – виборчий округ № 45
Шаталова Зінаїда Віталіївна – виборчий округ № 46
Ракунов Володимир Петрович – виборчий округ № 47
Ковальов Микола Михайлович – виборчий округ № 48
Панченко Геннадій Григорович – виборчий округ № 49
Чумакова Алла Олексіївна – виборчий округ № 50
Кандаурова Зінаїда Микитівна – виборчий округ № 51
Зуєв Володимир Сергійович – виборчий округ № 52
Топалов Володимир Іванович – виборчий округ № 53
Лінькова Валентина Дмитрівна – виборчий округ № 54
Гадашевич Альберт Дмитрович – виборчий округ № 55
Джелалі Віктор Дмитрович – виборчий округ № 56
Прудникова Ніна Олександрівна – виборчий округ № 57
Гагацев В’ячеслав Хазретович – виборчий округ № 58
Шинкаренко Валентин Радіонович – виборчий округ № 59
Юдіна Валентина Іванівна – виборчий округ № 60
Голощапов Анатолій Потапович – виборчий округ № 61
Коваленко Володимир Костянтинович – виборчий округ № 62
Медведкина Валентина Степанівна – виборчий округ № 63
Лебедєва Світлана Герасимівна – виборчий округ № 64
Соболь Поліна Іванівна – виборчий округ № 65
Бондарук Іван Григорович – виборчий округ № 66
Веремій Василь Аврамович – виборчий округ № 67
Кравченко Ярослав Петрович – виборчий округ № 68
Черевко Віра Дем’янівна – виборчий округ № 69
Кругляков Євген Панасович – виборчий округ № 70
Малушенко Іван Васильович – виборчий округ № 71
Буєвич Лідія Дмитрівна – виборчий округ № 72
Макрушин Володимир Дмитрович – виборчий округ № 73
Глухманюк Іван Степанович – виборчий округ № 74
Демко Степан Михайлович – виборчий округ № 75
Шишлова Зоя Михайлівна – виборчий округ № 76
Кучеренко Людмила Михайлівна – виборчий округ № 77
Акамсін Леонід Олександрович – виборчий округ № 78
Горбатко Володимир Якович – виборчий округ № 79
Сиверін Володимир Леонідович – виборчий округ № 80
Афендулов Олександр Миколайович – виборчий округ № 81
Сорокін Микола Макарович – виборчий округ № 82
Крилов Олександр Миколайович – виборчий округ № 83
Степний Микола Сергійович – виборчий округ № 84
Тєртишніков Сергій Семенович – виборчий округ № 85
Вирстюк Іван Михайлович – виборчий округ № 86
Кованцев Олександр Іванович – виборчий округ № 87
Григорчук Микола Іванович – виборчий округ № 88
Костик Олег Ярославович – виборчий округ № 89
Атаманюк Дмитро Костянтинович – виборчий округ № 90
Троценко Юрій Артемович – виборчий округ № 91
Савенко Василь Сергійович – виборчий округ № 92
Щедрін Василь Олексійович – виборчий округ № 93
Шульга Микола Іванович – виборчий округ № 94
Палажчук Микола Михайлович – виборчий округ № 95
Марчук Олексій Родіонович – виборчий округ № 96
Сухінін Володимир Ілліч – виборчий округ № 97
Руденко Микола Іванович – виборчий округ № 98
Конишев Михайло Гаврилович – виборчий округ № 99
Колоколов Анатолій Олександрович – виборчий округ № 100
Солтик Микола Маркович – виборчий округ № 101
Резнік Ігор Георгійович – виборчий округ № 102
Рибалко Дмитро Порфирович – виборчий округ № 103
Коновалов Михайло Дмитрович – виборчий округ № 104
Нікіпєлов Ігор Федорович – виборчий округ № 105
Косов Адольф Іванович – виборчий округ № 106
Гоцка Марія Федорівна – виборчий округ № 107
Андріянов Олександр Іларіонович – виборчий округ № 108
Ширяєва Валентина Сергіївна – виборчий округ № 109
Боровченко Надія Адамівна – виборчий округ № 110
Кочерга Володимир Семенович – виборчий округ № 111
Сисоєнко Віктор Опанасович – виборчий округ № 112
Куриліна Клавдія Олександрівна – виборчий округ № 113
Бітюков Іван Севаст’янович – виборчий округ № 114
Дима Микола Федорович – виборчий округ № 115
Раковчук Йосиф Антонович – виборчий округ № 116
Рехвіашвілі Елеонора Володимирівна – виборчий округ № 117
0Ясакова Тетяна Володимирівна – виборчий округ № 118
Кітов Іван Якович – виборчий округ № 119
Судник Аркадій Іванович – виборчий округ № 120
Панченко Ніна Михайлівна – виборчий округ № 121
Шувалов Володимир Миколайович – виборчий округ № 122
Гаршин Віктор Миколайович – виборчий округ № 123
Єременко Микола Федорович – виборчий округ № 124
Кіслов Віктор Васильович – виборчий округ № 125
Фролов Михайло Олександрович – виборчий округ № 126
Вінковська Поліна Миколаївна – виборчий округ № 127
Понкратов Віктор Михайлович – виборчий округ № 128
Болтач Костянтин Григорович – виборчий округ № 129
Загребельний Григорій Васильович – виборчий округ № 130
Музика Микола Васильович – виборчий округ № 131
Куркотілов Олексій Павлович – виборчий округ № 132
Ткачук Валентин Якович – виборчий округ № 133
Зелений Дмитро Васильович – виборчий округ № 134
Саприкін Віталій Іванович – виборчий округ № 135
Бутук Віра Іллівна – виборчий округ № 136
Дорохов Микола Ігнатович – виборчий округ № 137
Риков Валентин Сергійович – виборчий округ № 138
Воєводін В’ячеслав Михайлович – виборчий округ № 139
Головинов Володимир Семенович – виборчий округ № 140
Кузенко Дмитро Васильович – виборчий округ № 141
Приходько Борис Степанович – виборчий округ № 142
Ілтеев Азій Володимирович – виборчий округ № 143
Шпильовий Ігор Петрович – виборчий округ № 144
Богун Вадим Афанасійович – виборчий округ № 145
Поляхов Іван Костянтинович – виборчий округ № 146
Ігнатенко Олександр Олександрович – виборчий округ № 147
Пономарьов Павло Іванович – виборчий округ № 148
Дудочкин Анатолій Володимирович – виборчий округ № 149
Яременко Лариса Петрівна – виборчий округ № 150
Лукаш Валерій Іванович – виборчий округ № 151
Москаленко Григорій Пилипович – виборчий округ № 152
Машкова Галина Олексіївна – виборчий округ № 153
Василенко Микола Йосипович – виборчий округ № 154
Гладкевич Анатолій Сергійович – виборчий округ № 155
Дяк Іларіон Трохимович – виборчий округ № 156
Старовецький Володимир Миколайович – виборчий округ № 157
Гончаренко Анатолій Миколайович – виборчий округ № 158
Корчагіна Маргарита Олександрівна – виборчий округ № 159
Пявка Іван Михайлович – виборчий округ № 160
Чайка Валерій Панасович – виборчий округ № 161
Яценко Петро Дмитрович – виборчий округ № 162
Захарова Піама Опанасівна – виборчий округ № 163
Шовкун Павло Лукич – виборчий округ № 164
Трачук Юрій Олексійович – виборчий округ № 165
Кошкарьов Микола Тихонович – виборчий округ № 166
Вандяк Іван Антонович – виборчий округ № 167
Великоборець Олександр Васильович – виборчий округ № 168
Качмазов Філіп Олександрович – виборчий округ № 169
Тараканов Валерій Васильович – виборчий округ № 170
Ахмедов Етібар Магаммед огли – виборчий округ № 171
Атапін Віктор Андрійович – виборчий округ № 172
Островський Євгеній Семенович – виборчий округ № 173
Артамонов Олександр Федорович – виборчий округ № 174
Великий Віктор Михайлович – виборчий округ № 175
Добрицький Олександр Михайлович – виборчий округ № 176
Гапоненко Світлана Мкртичівна – виборчий округ № 177
Луковка Володимир Костянтинович – виборчий округ № 178
Огороднікова Алла Михайлівна – виборчий округ № 179
Андрусенко Григорій Іванович – виборчий округ № 180
Мальцев Олександр Олександрович – виборчий округ № 181
Заможський Федір Макарович – виборчий округ № 182
Бурлака Володимир Іванович – виборчий округ № 183
Кузьменко Віктор Андрійович – виборчий округ № 184
Коняєв Георгій Вікторович – виборчий округ № 185
Світлична Валентина Гнатівна – виборчий округ № 186
Ковоч Рена Федорівна – виборчий округ № 187
Ігнатов Володимир Васильович – виборчий округ № 188
Огороднік Марія Станіславівна – виборчий округ № 189
Буй Василь Васильович – виборчий округ № 190
Божик Валентин Васильович – виборчий округ № 191
Мошенко Іван Остапович – виборчий округ № 192
Гайдай Василь Дмитрович – виборчий округ № 193
Приступа Віталій Григорович – виборчий округ № 194
Чумаченко Дмитро Стефанович – виборчий округ № 195
Карась Дмитро Миколайович – виборчий округ № 196
Медніков Федір Якович – виборчий округ № 197
Вахоцький Микола Никандрович – виборчий округ № 198
Шарапанюк Анатолій Феофанович – виборчий округ № 199
Зубарєв Віталій Федорович – виборчий округ № 200
Дзюбенко Павло Олексійович – виборчий округ № 201
Козорєзова Галина Гнатівна – виборчий округ № 202
Кирилюк Роман Павлович – виборчий округ № 203
Габа Валерій Генагійович – виборчий округ № 204
Мамалицький Олександр Петрович – виборчий округ № 205
Руцкин Лев Йосипович – виборчий округ № 206
Коновалова Валентина Михайлівна – виборчий округ № 207
Постолатій Анатолій Семенович – виборчий округ № 208
Галашевська Віра Михайлівна – виборчий округ № 209
Бішлер Герман Генріхович – виборчий округ № 210
Галета Іван Васильович – виборчий округ № 211
Таран Федір Васильович – виборчий округ № 212
Мастерських Микола Іванович – виборчий округ № 213
Ульянов Володимир Вікторович – виборчий округ № 214
Фольцт Юрій Вікторович – виборчий округ № 215
Бондаренко Леонід Миколайович – виборчий округ № 216
Ковальов Віталій Олександрович – виборчий округ № 217
Руденко Ігор Вадимович – виборчий округ № 218
Ірискін Валентин Михайлович – виборчий округ № 219
Богомаз Михайло Дмитрович – виборчий округ № 220
Пастухов Юрій Володимирович – виборчий округ № 221
Григор’єв Станіслав Васильович – виборчий округ № 222
Ясінський Петро Дмитрович – виборчий округ № 223
Капустін Микола Іванович – виборчий округ № 224
Белкін Віктор Олександрович – виборчий округ № 225
Секретар Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ
Посилання на інші акти
Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 31 січня 2002 року № 158 “Про реєстрацію уповноважених осіб Комуністичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року”
Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 31 січня 2002 року № 158 “Про реєстрацію уповноважених осіб Комуністичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року”
Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 31 січня 2002 року № 158 “Про реєстрацію уповноважених осіб Комуністичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року”