УКРАЇНА
Центральна виборча комісія
Постанова
м. Київ
31 січня 2002 року № 159
Про реєстрацію уповноважених осіб Соціалістичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року
(із змінами, внесеними постановою Центральної виборчої комісії
від 11 березня 2002 р. № 475)
Розглянувши заяву Соціалістичної партії України про реєстрацію уповноважених осіб у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах і документи, що додаються до неї, керуючись частинами п’ятою, шостою, сьомою статті 57 Закону України “Про вибори народних депутатів України” та статтею 11 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Центральна виборча комісія постановляє:
1. Зареєструвати уповноважених осіб Соціалістичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року згідно з додатками 1, 2.
2. Видати представникові Соціалістичної партії України в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу копію цієї постанови разом із посвідченнями уповноважених осіб Соціалістичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах.
Голова Центральної виборчої комісії М.РЯБЕЦЬ
Додатки та посилання
Додаток 1
Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від “31” січня 2002 року № 159
Уповноважені особи Соціалістичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року
Бондарчук Павло Сергійович
Золотаренко Петро Миколайович
Крижевський Олександр Миколайович
Ткачова Валентина Терентіївна
Тарасов Володимир Володимирович
Секретар Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ
Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від “31”січня 2002 року № 159
(із змінами, внесеними постановою Центральної
виборчої комісії від 11 березня 2002 р. № 475)
Уповноважені особи Соціалістичної партії України в одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року
Щапін Юрій Олександрович – виборчий округ № 1
Сікорський Олександр Миколайович – виборчий округ № 2
Краснопьорова Валерія Олександрівна – виборчий округ № 3
Волков Сергій Федорович – виборчий округ № 4
Щербаков Борис Георгійович – виборчий округ № 5
Кокіна Тетяна Федорівна – виборчий округ № 6
Смєткіна Таїсія Іванівна – виборчий округ № 7
Коваль Володимир Акимович – виборчий округ № 8
Донська Олена Федорівна – виборчий округ № 9
Шведчикова Тетяна Пилипівна – виборчий округ № 10
Ніколаєнко Григорій Костянтинович – виборчий округ № 11
Подзигун Пилип Танасійович – виборчий округ № 12
Чернега Борис Володимирович – виборчий округ № 13
Міщенко Василь Федорович – виборчий округ № 14
Восьмушко Віктор Григорович – виборчий округ № 15
Лаврент’єв Юрій Олександрович – виборчий округ № 16
Юзвак Валерій Васильович – виборчий округ № 17
Яворівський Євген Борисович – виборчий округ № 18
Нагорняк Володимир Миколайович – виборчий округ № 19
Вихованець Петро Васильович – виборчий округ № 20
Стахорський Ростислав Олексійович – виборчий округ № 21
Мілінчук Микола Данилович – виборчий округ № 22
Романюк Микола Васильович – виборчий округ № 23
Стрижак Світлана Миколаївна – виборчий округ № 24
Агєєв Юрій Порфирович – виборчий округ № 25
Крюков Микола Якович – виборчий округ № 26
Федоренко Едуард Миколайович – виборчий округ № 27
Рюма Світлана Анатоліївна – виборчий округ № 28
Борискіна Валентина Григорівна – виборчий округ № 29
Міхєєв Валерій Федорович – виборчий округ № 30
Тимофієв Олег Вікторович – виборчий округ № 31
Васильченко Світлана Іванівна – виборчий округ № 32
Приходько Зоя Василівна – виборчий округ № 33
Швед Валерій Георгійович – виборчий округ № 34
Авраменко Станіслав Іванович – виборчий округ № 35
Ареф’єва Людмила Павлівна – виборчий округ № 36
Піскунова Тетяна Антонівна – виборчий округ № 37
Лєсняк Олег Деомідович – виборчий округ № 38
Любчук Олександр Всеволодович – виборчий округ № 39
Степанов Василь Варфоломійович – виборчий округ № 40
Андронова Ольга Петрівна – виборчий округ № 41
Самойлік Григорій Васильович – виборчий округ № 42
Шеруділо Борис Олександрович – виборчий округ № 43
Переломова Тамара Олексіївна – виборчий округ № 44
Бузін Андрій Вікторович – виборчий округ № 45
Соколенко Леонід Панасович – виборчий округ № 46
Доронін Віктор Дмитрович – виборчий округ № 47
Фролов Іван Олексійович – виборчий округ № 48
Виключено.
(із змінами, внесеними постановою Центральної
виборчої комісії від 11 березня 2002 р. № 475)
Журакова Тетяна Іванівна – виборчий округ № 50
Кузмічов Володимир Ілліч – виборчий округ № 51
Віхрестюк Володимир Олександрович – виборчий округ № 52
Кулешов Віктор Анатолійович – виборчий округ № 53
Отвиновський Володимир Анатолійович – виборчий округ № 54
Ніжніковський Борис Васильович – виборчий округ № 55
Орлова Лариса Іванівна – виборчий округ № 56
Гулаков Олександр Кирилович – виборчий округ № 57
Новак Альберт Олександрович – виборчий округ № 58
Болдир Володимир Петрович – виборчий округ № 59
Логачев Юрій Петрович – виборчий округ № 60
Кращинський Василь Володимирович – виборчий округ № 61
Рижий Віктор Петрович – виборчий округ № 62
Васильєв Олександр Іванович – виборчий округ № 63
Стрижак Петро Никифорович – виборчий округ № 64
Гончаренко Валентин Іванович – виборчий округ № 65
Скляревський Василь Володимирович – виборчий округ № 66
Матвійчук Василь Миколайович – виборчий округ № 67
Репецький Євген Степанович – виборчий округ № 68
Устіянов Григорій Романович – виборчий округ № 69
Марченков Віктор Іванович – виборчий округ № 70
Остапенко Валерій Васильович – виборчий округ № 71
Кобаль Іван Андрійович – виборчий округ № 72
Ловска Іван Іванович – виборчий округ № 73
Білецький Микола Миколайович – виборчий округ № 74
Гусакова Олена Миколаївна – виборчий округ № 75
Котов Анатолій Вікторович – виборчий округ № 76
Стрюкова Ніна Малахівна – виборчий округ № 77
Казимова Любов Кузьмівна – виборчий округ № 78
Лібанов Юрій Веніамінович – виборчий округ № 79
Іващенко Володимир Борисович – виборчий округ № 80
М’ягких Володимир Олексійович – виборчий округ № 81
Кузнєцова Галина Володимирівна – виборчий округ № 82
Ворожбянов Михайло Дмитрович – виборчий округ № 83
Садовий Володимир Мусійович – виборчий округ № 84
Кузьменко Тетяна Володимирівна – виборчий округ № 85
Кінаш Аліса Макарівна – виборчий округ № 86
Піцик Володимир Віталійович – виборчий округ № 87
Венгрин Василь Васильович – виборчий округ № 88
Латик Петро Дмитрович – виборчий округ № 89
Кабин Степан Іванович – виборчий округ № 90
Чернявський Іван Юрійович – виборчий округ № 91
Мартинчук Василь Йосипович – виборчий округ № 92
Ніколаєнко Іван Андрійович – виборчий округ № 93
Бугаєць Іван Петрович – виборчий округ № 94
Симоненко Володимир Ілліч – виборчий округ № 95
Макаренко Олександр Савелійович – виборчий округ № 96
Хоменко Анатолій Павлович – виборчий округ № 97
Чичкань Петро Михайлович – виборчий округ № 98
Сорокін Всеволод Іванович – виборчий округ № 99
Пилипенко Віктор Павлович – виборчий округ № 100
Бондаренко Вікторія Степанівна – виборчий округ № 101
Котляренко Микола Степанович – виборчий округ № 102
Затьянова Ніна Григорівна – виборчий округ № 103
Луганська Наталія Єгорівна – виборчий округ № 104
Кантеміров Петро Никифорович – виборчий округ № 105
Роменський Павло Якович – виборчий округ № 106
Скачков Віктор Миколайович – виборчий округ № 107
Кібкало Валентин Ілліч – виборчий округ № 108
Семенко Микола Миколайович – виборчий округ № 109
Осадчий Микола Олексійович – виборчий округ № 110
Тищенко Микола Прокофійович – виборчий округ № 111
Тимошенко Надія Василівна – виборчий округ № 112
Юрченко Анатолій Степанович – виборчий округ № 113
Надоля Борис Федорович – виборчий округ № 114
Уварова Світлана Іванівна – виборчий округ № 115
Стана Михайло-Андрій Володимирович – виборчий округ № 116
Процко Ігор Дмитрович – виборчий округ № 117
Хижняк Володимир Іванович – виборчий округ № 118
Кучеренко Лідія Павлівна – виборчий округ № 119
Свирида Василь Михайлович – виборчий округ № 120
Мордвінцев Віктор Сергійович – виборчий округ № 121
Голембіовський Юрій Іванович – виборчий округ № 122
Спільник Юрій Григорович – виборчий округ № 123
Кучминда Михайло Стефанович – виборчий округ № 124
Одноріг Мирон Степанович – виборчий округ № 125
Климко Михайло Степанович – виборчий округ № 126
Жураковський Микола Миколайович – виборчий округ № 127
Панкова Олена Олександрівна – виборчий округ № 128
Гончар Тарас Андрійович – виборчий округ № 129
Матвєєва Зоя Юріївна – виборчий округ № 130
Мельник Тетяна Григорівна – виборчий округ № 131
Таланчук Володимир Іванович – виборчий округ № 132
Дудніков Олександр Володимирович – виборчий округ № 133
Гріднєв Юрій Степанович – виборчий округ № 134
Вострецова Тамара Іванівна – виборчий округ № 135
Петров Віктор Васильович – виборчий округ № 136
Прокопчик Євген Анатолійович – виборчий округ № 137
Зайцев Валерій Павлович – виборчий округ № 138
Трестьян Георгій Петрович – виборчий округ № 139
Величко Анатолій Іванович – виборчий округ № 140
Євтушек Василь Матвійович – виборчий округ № 141
Салтановська Ірина Михайлівна – виборчий округ № 142
Родіонов Георгій Михайлович – виборчий округ № 143
Гвінцадзе Шота Павлович – виборчий округ № 144
Шпак Олександр Васильович – виборчий округ № 145
Наточий Олександр Григорович – виборчий округ № 146
Кравчук Наталія Іванівна – виборчий округ № 147
Павленко Володимир Миколайович – виборчий округ № 148
Богаєнко Михайло Михайлович – виборчий округ № 149
Клівенко Леонід Федорович – виборчий округ № 150
Возний Костянтин Олексійович – виборчий округ № 151
Копаньов Анатолій Антонович – виборчий округ № 152
Усик Анатолій Сергійович – виборчий округ № 153
Луцик Надія Яківна – виборчий округ № 154
Зарва Василь Олександрович – виборчий округ № 155
Шевченко Володимир Якович – виборчий округ № 156
Ващук Володимир Миколайович – виборчий округ № 157
Гулаков Андрій Іванович – виборчий округ № 158
Білоус Павло Іванович – виборчий округ № 159
Ляшенко Володимир Павлович – виборчий округ № 160
Ковтун Ольга Андріївна – виборчий округ № 161
Тимошин Віталій Григорович – виборчий округ № 162
Букирь Яків Олександрович – виборчий округ № 163
Нефьодов Олександр Євгенович – виборчий округ № 164
Романюк Анатолій Олександрович – виборчий округ № 165
Щериля Ольга Степанівна – виборчий округ № 166
Кукало Володимир Васильович – виборчий округ № 167
Мельник Ярослав Іванович – виборчий округ № 168
Лойко Віктор Борисович – виборчий округ № 169
Прохоров Віталій Іванович – виборчий округ № 170
Ільницький Віктор Михайлович – виборчий округ № 171
Марченко Лариса Михайлівна – виборчий округ № 172
Бережний Борис Олексійович – виборчий округ № 173
Боков Олег Вікторович – виборчий округ № 174
Нестеренко Олександр Олексійович – виборчий округ № 175
Бекетов Сергій Дмитрович – виборчий округ № 176
Куров Василь Антонович – виборчий округ № 177
Веріга Микола Олексійович – виборчий округ № 178
Бардакова Олена Вікторівна – виборчий округ № 179
Сидоренко Людмила Дмитрівна – виборчий округ № 180
Тарапата Юрій Васильович – виборчий округ № 181
Шепель Віктор Григорович – виборчий округ № 182
Клімочкін Володимир Павлович – виборчий округ № 183
Мартиновська Елла Олександрівна – виборчий округ № 184
Деміденко Валерій Іванович – виборчий округ № 185
Булаченко Алла Андріївна – виборчий округ № 186
С’єдін Володимир Миколайович – виборчий округ № 187
Муригін Сергій Михайлович – виборчий округ № 188
Вишинський Михайло Остапович – виборчий округ № 189
Мендзеловський Броніслав Станіславович – виборчий округ № 190
Глінський Микола Гнатович – виборчий округ № 191
Боровський Володимир Вікторович – виборчий округ № 192
Костюк Олександр Олексійович – виборчий округ № 193
Шестопал Василь Андрійович – виборчий округ № 194
Голобородько Катерина Іванівна – виборчий округ № 195
Орленко Микола Федорович – виборчий округ № 196
Шарко Катерина Василівна – виборчий округ № 197
Свідзінський Анатолій Олександрович – виборчий округ № 198
Лєщенко Віра Ісаківна – виборчий округ № 199
Жгір Галина Порфирівна – виборчий округ № 200
Продан Борис Трохимович – виборчий округ № 201
Євдощук Віталій Іванович – виборчий округ № 202
Ранчук Іван Зіновійович – виборчий округ № 203
Молдован Раїса Олександрівна – виборчий округ № 204
Буянський Микола Савович – виборчий округ № 205
Рокоча Галина Андріївна – виборчий округ № 206
Шибирін Олександр Миколайович – виборчий округ № 207
Мороз Михайло Миколайович – виборчий округ № 208
Горлач Микола Іванович – виборчий округ № 209
Харченко Павло Павлович – виборчий округ № 210
Кедун Леонід Петрович – виборчий округ № 211
Яровенко Володимир Сергійович – виборчий округ № 212
Карпенко Анатолій Григорович – виборчий округ № 213
Маскіна Аїса Сергіївна – виборчий округ № 214
Щербик Іван Ульянович – виборчий округ № 215
Моторна Любов Олександрівна – виборчий округ № 216
Полякова Ніна Іванівна – виборчий округ № 217
Грінько Лідія Миколаївна – виборчий округ № 218
Плякін Валерій Романович – виборчий округ № 219
Семенченко Анатолій Іванович – виборчий округ № 220
Квітка Валентина Іванівна – виборчий округ № 221
Майоров Валерій Васильович – виборчий округ № 222
Ожелевський Станіслав Вікторович – виборчий округ № 223
Кривунець Віктор Володимирович – виборчий округ № 224
Уберт Фаїна Миколаївна – виборчий округ № 225
Секретар Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ
Посилання на інші акти
Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 31 січня 2002 року № 159 “Про реєстрацію уповноважених осіб Соціалістичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року”
Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 31 січня 2002 року № 159 “Про реєстрацію уповноважених осіб Соціалістичної партії України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року”