УКРАЇНА
Центральна виборча комісія
Постанова
м. Київ
15 квітня 2008 року № 18
Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії
За сумлінне виконання своїх обов’язків, організацію на високому якісному рівні підготовки і проведення позачергових виборів народних депутатів України 30 вересня 2007 року, забезпечення дотримання принципів виборчого процесу та реалізації виборчих прав громадян України, керуючись статтею 12, пунктом 10 частини другої статті 26, частиною другою статті 27 Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Положенням про заохочувальну відзнаку Центральної виборчої комісії “Подяка Центральної виборчої комісії”, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 15 березня 2005 року № 58, Центральна виборча комісія постановляє:
Відзначити Подякою Центральної виборчої комісії:
АВАНЕСОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194, Хмельницька область; |
АНДРЕЄВА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
АНДРУЩЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
АРТЮХОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 147, Полтавська область; |
БАКАЙ |
– |
заступника керівника апарату, начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату Новоушицької районної державної адміністрації Хмельницької області; |
БАЛАБАН |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
БАРАНОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
БАШКІНЦЕВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 33 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
БЕРДЮГІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
БЄЛОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
БІЛОКІНЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
БЛОЗВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
БОНДАРЕНКА |
– |
заступника начальника відділу, начальника міліції громадської безпеки районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області; |
БОНДАРЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
БОРОВСЬКОГО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
БУГАЯ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 33 територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
БУЛАВКІНА |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
ВАНЖУЛУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 37 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
ВЕКЛИЧА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 115 територіального виборчого округу № 147, Полтавська область; |
ВЖЕЩА |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 81 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
ВОЛОЩУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
ВОРОБЕЯ |
– |
старшого прапорщика 29-ПДПЧ управління з організації пожежно-профілактичної діяльності в державних установах ГУ МНС України в місті Києві; |
ГРАБОВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
ГРЕЧКУ |
– |
керівника апарату Шишацької районної державної адміністрації Полтавської області; |
ГРИГОРЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 63 територіального виборчого округу № 147, Полтавська область; |
ГРИЦАК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 153 територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
ГРОХОЛЬСЬКУ |
– |
заступника голови, керівника апарату Старосинявської районної державної адміністрації Хмельницької області; |
ГУНЧЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область; |
ГУРІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
ДАЦЕНКО |
– |
завідуючу методичним кабінетом відділу освіти Миргородської міської ради Полтавської області; |
ДЕНИСЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 149, Полтавська область; |
ДЕРІЙ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
ДЗЯВОРУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194, Хмельницька область; |
ДМИТРЕНКА |
|
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область; |
ДОЛГІЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область; |
ДУТКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
ДЯЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 29 територіального виборчого округу № 147, Полтавська область; |
ЄЖОВА |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
ЄФРЕМОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194, Хмельницька область; |
ЖУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
ЗАМОЗДРУ |
– |
завідуючу Хвощівським сільським клубом Шишацького району Полтавської області; |
ЗІЛІНСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
ЗОРКУ |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
ЗОЦЯ |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 71 територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
ІЛЛЮЩЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 65 територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
ІОНЕНКО |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
КАНДЗЮБУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 113 територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
КАНОНІК |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 147, Полтавська область; |
КАНОНІКА |
– |
водія окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 147, Полтавська область; |
КАРАСТАНА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
КІНДЗЕРСЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
КЛИМЕНКА |
– |
завідуючого організаційно-контрольним відділом Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області; |
КЛИМЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
КЛИМЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
КОВАЛЕВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
КОВАЛЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 19 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
КОВАЛЬЧУК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
КОВАЛЬЧУКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 22, Волинська область; |
КОЗИРЕВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
КОМПАНІЄЦЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 14 територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
КОРНІЄНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 115 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
КОРОЛЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 110 територіального виборчого округу № 147, Полтавська область; |
КОРОЛЬОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
КОСЕНКО |
– |
методиста відділу освіти Миргородської міської ради Полтавської області; |
КОСТРУБСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194, Хмельницька область; |
КРАВЧУК |
– |
заступника голови Красилівської районної державної адміністрації Хмельницької області; |
КРАМАРЕНКО |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
КРОЩЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
КРЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 109 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
КУЛИК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
КУЧЕРЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 149, Полтавська область; |
ЛАВРЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
ЛАЗОРЕНКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
ЛАПЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
ЛАШКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
ЛАШКУЛ |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 36, Дніпропетровська область; |
ЛЕВЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 38 територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
ЛИСЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
ЛІСОВСЬКОГО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
ЛОБУРЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 128 територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
МАЗУНА |
– |
заступника керівника апарату Ічнянської районної державної адміністрації Чернігівської області; |
МАЙБОРОДУ |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
МАЛЬЦЕВУ |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 36, Дніпропетровська область; |
МАНЗЮК |
– |
головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області; |
МАРТУС |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
МИРНОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
МОРГУН |
– |
начальника відділення зв’язку села Широка Долина Великобагачанського району Полтавської області; |
МУЦА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 59 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
НАКОНЕЧНОГО |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
НАУМЕНКА |
– |
керівника апарату Ніжинської районної державної адміністрації Чернігівської області; |
НЕЧЕТА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 46 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
НІКІТІНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область; |
НІКОНОВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
ОЛІЙНИК |
– |
директора Пирятинської філії полтавського вищого навчального закладу "Європейський університет"; |
ОСМАНОВУ |
– |
головного спеціаліста юридичного відділу Білогірської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим; |
ОСТАПЧУК |
– |
заступника керівника апарату, начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату Волочиської районної державної адміністрації Хмельницької області; |
ПАЛАМАРЧУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194, Хмельницька область; |
ПАСТУЩАКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
ПЕТРОВНІНА |
– |
керуючого справами Криворізької міської ради Дніпропетровської області; |
ПИВОВАРА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
ПИЛИПЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 83 територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
ПЛОТНІКОВА |
– |
голову Цюрупинської районної ради Херсонської області; |
ПЛЯШНИК |
– |
заступника директора Миргородської загальноосвітньої школи № 1 ім. Панаса Мирного, Полтавська область; |
ПОЛЯНСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
ПОНОЧЕНЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 30 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
ПОПЧУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194, Хмельницька область; |
ПРИЙМАК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194, Хмельницька область; |
ПРОЦАКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
РЕЗНІЧЕНКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область; |
РЕЗНІЧЕНКА |
– |
секретаря Роздільнянської міської ради Одеської області; |
РИБАКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
РІЗУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 46 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
РАЗОНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
РОМАНЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 97 територіального виборчого округу № 147, Полтавська область; |
РЯБЕНКО |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
РЯБЧУН |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
САВЧЕНКО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
СВЕРЧКОВУ |
– |
начальника відділу організаційної та кадрової роботи Білогірської районної державної адміністрації Автономної Республіки Крим; |
СВЄЧИНСЬКУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
СЕРГІЄНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
СЕРЕДНЯК |
– |
бухгалтера-касира окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
СИДОРЕНКА |
– |
лейтенанта 29-ПДПЧ управління з організації пожежно-профілактичної діяльності в державних установах ГУ МНС України в місті Києві; |
СИТАР |
– |
заступника голови, керівника апарату Дунаєвецької районної державної адміністрації Хмельницької області; |
СІКОРСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
СІТКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
СКИБУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 32 територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
СКОТНІКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
СКРИПНИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
СЛІСАРЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 149, Полтавська область; |
СОЛОМАХУ |
– |
заступника Миргородського міського голови, Полтавська область; |
СОНІНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 149, Полтавська область; |
СТЕШЕНКА |
– |
старшого прапорщика 29-ПДПЧ управління з організації пожежно-профілактичної діяльності в державних установах ГУ МНС України в місті Києві; |
СТІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
СТОЯН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 51 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
СУПРУНА |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
СУПРУНЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 42 територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
СЮТУ |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
ТЕРЕЩЕНКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
ТИМОШЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
ТКАЧОВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
ТОДОРОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область; |
ТРЯНОВУ |
– |
керуючу справами Первомайського міського виконкому Миколаївської області; |
ТУРЧАНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
УЛІЗЬКО |
– |
завідуючу Довгалівським сільським клубом Миргородського району Полтавської області; |
УЛЯНИЦЬКОГО |
|
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
ФУРМАНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194, Хмельницька область; |
ХАРИТОНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43 територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
ХОМЕНКО |
|
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
ХОМЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
ЦАРЬКОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 145, Полтавська область; |
ЦИМБАЛА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
ЦИМБАЛЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
ЧИГРИН |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 149, Полтавська область; |
ШВЕЦЬ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
ШВЕЦЯ |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
ШЕВЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
ШИЛОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 127 територіального виборчого округу № 144, Полтавська область; |
ШОВКУН |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, Чернігівська область; |
ШРУБКОВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194, Хмельницька область; |
ЮГЛІЧЕКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194, Хмельницька область; |
ЮР’ЄВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
ЮХНЕНКО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Тернопільська область; |
ЯНКОВЕНКА |
– |
завідуючого організаційно-контрольним відділом Хмельницької міської ради; |
ЯЩЕНКО |
– |
працівника патронатної служби Секретаріату Центральної виборчої комісії за угодою. |
Заступник Голови Центральної виборчої комісії А. МАГЕРА