УКРАЇНА
Центральна виборча комісія
Постанова
м. Київ
23 березня 2010 року № 273
Про відзначення Подякою
Центральної виборчої комісії
За сумлінне виконання своїх обов’язків, організацію на високому рівні підготовки та проведення виборів Президента України 2010 року, забезпечення дотримання принципів виборчого процесу, реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень, відповідно до Положення про заохочувальну відзнаку Центральної виборчої комісії "Подяка Центральної виборчої комісії", затвердженого постановою Комісії від 23 березня 2010 року № 269, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 10 частини другої статті 26 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія
постановляє:
Відзначити Подякою Центральної виборчої комісії:
АБАКУМОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 45 територіального виборчого округу № 44, Донецька область; |
АБРАМОВИЧА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 164, Сумська область; |
АВАНОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
АВДЄЄВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 19 територіального виборчого округу № 164, Сумська область; |
АВІЛОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим; |
АВРАМКІНУ |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації; |
АВТОНОМОВА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 27 територіального виборчого округу № 54, Донецька область; |
АГАДЖАНЯН |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 51, Донецька область; |
АГАРКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 45, Донецька область; |
АГАФОНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область; |
АЗАРЯН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 56, Донецька область; |
АЗЗУЗ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
АЙРАПЕТЯНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
АКИМЕНКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
АКІНЬШИНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 57, Донецька область; |
АКОПОВУ |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 99, Київська область; |
АКСЬОНТОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 46 територіального виборчого округу № 116, Луганська область; |
АЛЕКСАНДРОВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
АЛЕКСАНДРОВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 35 територіального виборчого округу № 76, Запорізька область; |
АЛЕКСАШКІНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради; |
АЛЕКСЄЄВУ-ЧУДИНОВСЬКИХ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 187 Херсонська область; |
АЛЄЙНІКОВА |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації; |
АЛЄКСЄЄВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
АЛІЄВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 64 територіального виборчого округу № 52, Донецька область; |
АЛТИНБАЄВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим; |
АЛЬПАТОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область; |
АНАНКОВА |
– |
технолога товариства з обмеженою відповідальністю "Промислова спілка України"; |
АНДРЕЄВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
АНДРЄЄВА |
– |
прокурора міста Краматорська Донецької області; |
АНДРУЩЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 211, Чернігівська область; |
АНІСІМОВА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 82 територіального виборчого округу № 56, Донецька область; |
АНОХІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 12 територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
АНТОНЕНКА |
– |
директора Кіровоградського обласного вузла спеціального зв’язку; |
АНТОНОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 55, Донецька область; |
АНТОНЮК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
АНТОСЮК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
АНФЬОРОВУ |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
АНЦУПОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
АРАКЕЛОВУ-КРИВОШЕЙ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 52, Донецька область; |
АРТЕМЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
АРТЕМЕНКА |
– |
співробітника охорони Управління Державної охорони України, місто Київ; |
АСАНОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим; |
АТАМАНЕНКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Городищенської районної державної адміністрації, Черкаська область; |
АТАМАНЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
АТАЯНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
АФЕНКІНУ |
– |
голову Тельманівської районної державної адміністрації, Донецька область; |
АФТОНЮКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
АХМЕДОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
АХМЕРОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область; |
АШИХМІНА |
– |
заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації – керівника апарату; |
БАБ’ЯКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 169, Тернопільська область; |
БАБАЄВСЬКОГО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 45, Донецька область; |
БАБЕНКА |
– |
заступника начальника відділення Управління Державної охорони України, місто Київ; |
БАБИЧА |
– |
заступника директора Волинського обласного вузла спеціального зв’язку; |
БАБИЧЕВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу № 46, Донецька область; |
БАБІЄНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 102 територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
БАБІЧА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 76, Запорізька область; |
БАВИКІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 27 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
БАГЛАЯ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Куликівської районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
БАДРАКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 202, Черкаська область; |
БАЄВСЬКОГО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 83 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
БАЖЕНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
БАЗИЛЮКА |
– |
заступника начальника організаційного відділу апарату Житомирської обласної державної адміністрації; |
БАЗОВКІНУ |
– |
заступника керівника апарату, начальника відділу організаційної роботи апарату Кам’янко-Дніпровської районної державної адміністрації, Запорізька область; |
БАЗЯРУК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 290 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
БАЙОВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новоайдарської районної державної адміністрації, Луганська область; |
БАЙТАЛЮКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Дунаєвецької районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
БАКЛАЖКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
БАКОВИЧА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
БАЛАБАН |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 36 територіального виборчого округу № 43, Донецька область; |
БАЛОГ |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
БАНАЦЬКОГО |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Рівненської обласної державної адміністрації; |
БАНДРОВСЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 215, місто Київ; |
БАРАБАШ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 6 територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
БАРАНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
БАРАНСЬКОГО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 91 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
БАРИЛЬНИКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
БАРКИТА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 42 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
БАРНАША |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Верхньорогачицької районної державної адміністрації, Херсонська область; |
БАРСУКОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Одеська область; |
БАРЧАН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 97 територіального виборчого округу № 69, Донецька область; |
БАСІСТОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 80 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
БАСЮК |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 26 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
БАТЕЧКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
БАТЄЄВА |
– |
начальника управління праці та соціального захисту населення Донецької обласної ради; |
БАХТЄЄВУ |
– |
заступника начальника організаційного управління – начальника відділу аналітичної та методичної роботи Донецької обласної державної адміністрації; |
БАХУРА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
БЕВЗА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
БЕГЛАРЯН |
– |
спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Єнакіївської міської ради, Донецька область; |
БЕДРІЙ |
|
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 12 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
БЕЗ’ЯЗИЧЕНКА |
– |
начальника відділу інформаційного забезпечення виконавчого комітету Уманської міської ради, Черкаська область; |
БЕЗАТОСНОГО |
– |
заступника голови правління з перевезень закритого акціонерного товариства "АТП 307", Запорізька область; |
БЕЗПАЛОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 159, Сумська область; |
БЕЛЕЙОВИЧ |
– |
провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Долинської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область; |
БЕЛЕНЦЯ |
– |
голову Костянтинівської районної державної адміністрації, Донецька область; |
БЕЛІЧ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
БЕЛЬЗЕЦЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
БЕРДНИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 81 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
БЕРДУТУ |
– |
начальника дільниці супроводження, обміну, збереження та перевезення відправлень І групи Харківського обласного вузла спеціального зв’язку; |
БЕРЕГУТУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
БЕРЕЖНУ |
– |
завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців Комінтернівської районної в місті Харкові ради; |
БЕРЕЗИНСЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 31 територіального виборчого округу № 42, Донецька область; |
БЕРЕЗОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
БЕРНАДСЬКОГО |
– |
керівника апарату Локачинської районної державної адміністрації, Волинська область; |
БЄЛИКА |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
БЄЛІКОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 62 територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
БЄЛІНСЬКУ |
– |
головного спеціаліста апарату Авдіївської міської ради, Донецька область; |
БЄЛОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 51 територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
БЄЛУХУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 110, Луганська область; |
БЄЛЯЄВА |
– |
заступника начальника відділу Департаменту особистої охорони Управління державної охорони України; |
БЄЛЯНКІНУ |
– |
першого заступника голови Добропільської районної державної адміністрації, Донецька область; |
БІБІК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
БІГУН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
БІГУНЕНКА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 27 територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
БІДУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
БІЛАН |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 29, Дніпропетровська область; |
БІЛАНА |
– |
начальника Рубіжанського міського відділу управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області; |
БІЛАНЧУКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 71 територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
БІЛЕНЬКОГО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 116, Луганська область; |
БІЛЕЦЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
БІЛИК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 98, Київська область; |
БІЛОУС |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
БІЛОУСА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 64 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
БІЛУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 7 територіального виборчого округу № 118 Львівська область; |
БІЛЯВСЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 199, Черкаська область; |
БІЛЬСЬКУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації; |
БЛАГУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область; |
БЛИЗНЮК |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область; |
БЛИЗНЮКА |
– |
голову Донецької обласної державної адміністрації; |
БЛІНОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 25 територіального виборчого округу № 54, Донецька область; |
БОБИРЄВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 159, Сумська область; |
БОБОНИЧА |
– |
начальника відділу організації забезпечення діяльності Міжгірської районної державної адміністрації, Закарпатська область; |
БОБРИШЕВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 183, Харківська область; |
БОГАЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область; |
БОГАШЕВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 42, Донецька область; |
БОГОРАД |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
БОДНАРЧУК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; |
БОДРОВА |
– |
Уманського міського голову, Черкаська область; |
БОЙКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 94, Київська область; |
БОЙКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
БОЙКО |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 166, Тернопільська область; |
БОЙЧЕНКА |
– |
начальника цеху приймання та обробки відправлень Державного підприємства спеціального зв’язку; |
БОЙЧУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
БОЛТЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 112, Луганська область; |
БОЛЬШАКОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 37 територіального виборчого округу № 48, Донецька область; |
БОНДАКОВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 54, Донецька область; |
БОНДАР |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Волинська область; |
БОНДАР |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 31 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
БОНДАРЕНКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 24, Дніпропетровська область; |
БОНДАРЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим; |
БОНДАРЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
БОНДАРЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
БОНДАРЧУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
БОНДАРЮК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 92 територіального виборчого округу № 44, Донецька область; |
БОНДАРЯ |
– |
начальника Придніпровського районного відділу міста Черкаси ГУ МВС України; |
БОРДЯКІВСЬКОГО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Тростянецької районної державної адміністрації, Вінницька область; |
БОРЕМЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 54, Донецька область; |
БОРИСОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 34 територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
БОРИСОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 28, Дніпропетровська область; |
БОРІДКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
БОРІСОВА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 63 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
БОРОВИК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 30 територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
БОРОВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
БОРОВСЬКУ |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
БОРОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
БОРОДАВКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 37 територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область; |
БОРОЗЕНЕЦЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
БОРУХ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
БОРЩЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
БОСЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
БОЧЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; |
БОЯРИНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 97, Київська область; |
БРАЙОНА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чуднівської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
БРАЦЮКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 108 територіального виборчого округу № 17, Вінницька область; |
БРИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 64 територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
БРИНЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
БРОВКА |
– |
начальника Теофіпольського цеху телекомунікаційних послуг № 1 Хмельницької філії відкритого акціонерного товариства "Укртелеком"; |
БРОНЗУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
БРОНФІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 74 територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
БРЯТКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 78 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
БУГАЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
БУГУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 202, Черкаська область; |
БУДКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білозерської районної державної адміністрації, Херсонська область; |
БУДНИК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
БУДНИКА |
– |
заступника голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації; |
БУКРЄЄВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 53, Донецька область; |
БУЛАТЕЦЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
БУЛАТОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63, Житомирська область; |
БУЛГАКОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 225, місто Севастополь; |
БУЛЕШНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 20 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
БУЛУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Підволочиської районної державної адміністрації, Тернопільська область; |
БУНТОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 36, Дніпропетровська область; |
БУРБУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
БУРИНСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
БУРКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 76 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
БУРЛАКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
БУРЛАКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 210, Чернігівська область; |
БУТОВА |
– |
начальника дільниці доставки відправлень І групи Харківського обласного вузла спеціального зв’язку; |
БУЧКА |
– |
заступника начальника управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області; |
В’ЮННІК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
ВАКАРОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
ВАКУЛИЧ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 25, Дніпропетровська область; |
ВАЛЯЄВА |
– |
заступника начальника Служби – начальника відділу Управління Державної охорони України; |
ВАРЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
ВАРЦАБУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ВАРЧЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
ВАСИЛЕНКА |
– |
заступника директора Департаменту генерального секретаріату Міністерства закордонних справ України; |
ВАСИЛЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 199, Черкаська область; |
ВАСИЛЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ВАТАМАНЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
ВАЩЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
ВАЩЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 115, Луганська область; |
ВЕДЕНЄЄВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 59, Донецька область; |
ВЕЛИЧКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
ВЕЛЬЧИНСЬКУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Баранівської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ВЕНГЛЯРЧИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 84 територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ВЕПРЕЦЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
ВЕРБИЦЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 189 Херсонська область; |
ВЕРЕЩАКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Олевської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ВЕСЕЛЬСЬКУ |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
ВИГІВСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 21 територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ВИГІВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ВИГРІВАЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 86 територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
ВИСОЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 49 територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
ВИСОЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 39 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ВИХРИСТ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ВИШИНСЬКОГО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 24, Дніпропетровська область; |
ВИШНЕВЕЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 48 територіального виборчого округу № 53, Донецька область; |
ВІЛЬЯМОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188 Херсонська область; |
ВІННИКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 49, Донецька область; |
ВІНТОНЯК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 77 територіального виборчого округу № 7, Автономна Республіка Крим; |
ВІРЯНСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 94, Київська область; |
ВІРЬОВКІНУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 198, Черкаська область; |
ВІТЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 75 територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
ВІТЮКА |
– |
заступника голови Тростянецької районної державної адміністрації, Вінницька область; |
ВЛАДЗИМІРСЬКОГО |
– |
начальника відділу учбових закладів, кадрів та мобілізаційної роботи Головного управління охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації; |
ВЛАДИЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 155, Рівненська область; |
ВЛАСЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 99, Київська область; |
ВЛАСЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 53 територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
ВЛАСЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
ВЛАСЮКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 277 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
ВОВКОДАВЦЯ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим; |
ВОЗНЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
ВОЗНЮКА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 104 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ВОЙТЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 93 територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
ВОЛКОВИНСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ВОЛКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
ВОЛКОВУ |
– |
завідуючу сектором фондів вищих органів влади та управління Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України; |
ВОЛКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
ВОЛОБУЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим; |
ВОЛОДЕНКА |
– |
оператора програмно-технічного комплексу окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
ВОЛОК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
ВОЛОТОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 215, місто Київ; |
ВОЛЯНЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 145 територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ВОЛЬФ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
ВОРОБЙОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
ВОРОБЙОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область; |
ВОРОБЦЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 168, Тернопільська область; |
ВОРОНЕЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 85 територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
ВОРОНІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
ВОРОНУ |
– |
завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців Стахановської міської ради, Луганська область; |
ВОРОНЯКА |
– |
завідувача відділу освіти Залізничної районної адміністрації Львівської міської ради; |
ВОРОПАЄВА |
– |
секретаря Слов’янської міської ради, Донецька область; |
ГАБАЛЕВИЧА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
ГАБОРЕЦЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 51 територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
ГАВРИЛЮКА |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 169, Тернопільська область; |
ГАВРИЛЯК |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 85 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ГАВРИЩУК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 102, Кіровоградська область; |
ГАДЮЧКА |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188,Херсонська область; |
ГАЄВСЬКУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 39 територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
ГАЙВОРОНСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ГАЙДУЧИКА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 214 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ГАЙСАН |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ГАЙЧУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
ГАЛАТ |
– |
завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Жовтневої районної у місті Луганську ради; |
ГАЛИКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської ради, Донецька область; |
ГАЛУШКУ |
– |
завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців Деснянської районної в |
ГАЛЬЧЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради; |
ГАМАРНИК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
ГАМАРНИКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 112 територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
ГАНДЗІЙЧУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ГАННОЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 130 територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
ГАПОНЕНКА |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
ГАПОНЕНКОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 55, Донецька область; |
ГАРКУШУ |
– |
технічного працівника окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим; |
ГАРМАНЮК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ГАРМАШ |
– |
касира окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
ГЕЖУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 63 територіального виборчого округу № 61, Донецька область; |
ГЕЛЕВАНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
ГЕНЕРОЗОВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 67 територіального виборчого округу № 55, Донецька область; |
ГЕРАСИМЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
ГЕРАСИМЧУКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Черняхівської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ГЕРГЕЛЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 48 територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
ГЕРИЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 27 територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
ГЕРУС |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Подільської районної в місті Києві державної адміністрації; |
ГЕРУС |
– |
начальника управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Донецької області; |
ГЕТАЛО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 65 територіального виборчого округу № 62, Донецька область; |
ГЕТЬМАН |
– |
керівника апарату Володарської районної державної адміністрації, Київська область; |
ГІРАК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 112 територіального виборчого округу № 85, Івано-Франківська область; |
ГЛАДИЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 213 територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
ГЛАДКОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 18 територіального виборчого округу № 51, Донецька область; |
ГЛАДКОГО |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 189, Херсонська область; |
ГЛАДКУ |
– |
заступника начальника головного управління юстиції – начальника відділу реєстрації актів цивільного стану Донецької області; |
ГЛІГУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
ГЛІНЧЕВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ГЛОДА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тарутинської районної державної адміністрації, Одеська область; |
ГЛУЩУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 27 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ГНАТОВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
ГНАТЮК |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 85, Івано-Франківська область; |
ГНАТЮК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
ГОГУЛЮ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Богуславської районної державної адміністрації, Київська область; |
ГОЖУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 162 територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
ГОЛЕНОК |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 94 територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
ГОЛЕНЧЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 17, Вінницька область; |
ГОЛІНЧЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 10 територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
ГОЛОБОРОДЬКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
ГОЛОВАНЯ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 108 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
ГОЛОВАЧКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
ГОЛОВІНОВА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
ГОЛОВКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 53 територіального виборчого округу № 164, Сумська область; |
ГОЛОЩАПОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
ГОЛТВЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 20 територіального виборчого округу № 58, Донецька область; |
ГОЛУБ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 99, Київська область; |
ГОЛУБА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ровеньківської міської ради, Луганська область; |
ГОЛУБЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим; |
ГОЛУБЄВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кельменецької районної державної адміністрації, Чернівецька область; |
ГОЛЮХ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 35 територіального виборчого округу № 225, місто Севастополь; |
ГОМОНОВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коростенської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ГОНТАР |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
ГОНЧАРЕНКО |
– |
провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коростишівської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ГОНЧАРЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 55 територіального виборчого округу № 109, Луганська область; |
ГОНЧАРОВА |
– |
співробітника Служби безпеки України; |
ГОРБ |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №144, Одеська область; |
ГОРБАЛІНСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 93, Київська область; |
ГОРБАНЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ГОРБАТОВСЬКУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 72 територіального виборчого округу № 51, Донецька область; |
ГОРБАТЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ГОРБАТЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
ГОРБЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 35, Дніпропетровська область; |
ГОРБОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 42 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ГОРБОНОС |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
ГОРБУЛІНСЬКУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 18 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
ГОРБУНОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 37, Дніпропетровська область; |
ГОРБУСЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ковпаківського району міста Суми; |
ГОРДІЄНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 215, місто Київ; |
ГОРДІЄНКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 52, Донецька область; |
ГОРДІЄНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 200, Черкаська область; |
ГОРДІЄНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
ГОРОБЦЯ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 237 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
ГОРОДЕЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 10 територіального виборчого округу № 53, Донецька область; |
ГОРОХОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 155 територіального виборчого округу № 60, Донецька область; |
ГОТЬКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 99 територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
ГОФМАНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
ГОШОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
ГРАБОВОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 34, Дніпропетровська область; |
ГРАНКІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 24, Дніпропетровська область; |
ГРАЧОВА |
– |
голову Василівської районної ради, Запорізька область; |
ГРАЧОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 13 територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
ГРЕГОРА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
ГРЕДЕЛЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 115, Луганська область; |
ГРЕЧАНІВСЬКУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коропської районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
ГРИГОР’ЄВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
ГРИГОР’ЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 189, Херсонська область; |
ГРИМАЙЛО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 42 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
ГРИНЕНКО |
– |
начальника сектору з технологічних та експлуатаційних питань Служби доставки Державного підприємства спеціального зв’язку; |
ГРИНЧУК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Могилів-Подільської міської ради, Вінницька область; |
ГРИНЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
ГРИНЬОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
ГРИЦЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, місто Київ; |
ГРИЦЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 56, Донецька область; |
ГРИЦІВ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
ГРИШАКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
ГРИШЕНЧУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
ГРИШИНУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 49 територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
ГРИШИНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Нижньосірогозької районної державної адміністрації, Херсонська область; |
ГРІГУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
ГРІТЧИНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
ГРОЗДОВА |
– |
керуючого справами виконавчого комітету Новоазовської районної ради, Донецька область; |
ГРОЗОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
ГРОЗЯНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 167 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
ГРОМНИЦЬКОГО |
– |
ведучого політичних програм Національної телекомпанії України; |
ГРОМОВОГО |
– |
керівника апарату Піщанської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
ГРОХОЛЬСЬКУ |
– |
заступника голови, керівника апарату Старосинявської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
ГРОХУЛЬСЬКУ |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 37 територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
ГРОШОВЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
ГРУТМАН |
– |
офіційного спостерігача в територіальному виборчому окрузі № 222, місто Київ; |
ГУБАЙДУЛЛІНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 36, Дніпропетровська область; |
ГУБАРЄВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 146 територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
ГУБАРЯ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 87 територіального виборчого округу № 57, Донецька область; |
ГУБСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
ГУЗЮК |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Червоноармійської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ГУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
ГУЛАК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
ГУЛЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 159, Сумська область; |
ГУЛЯ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 250 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
ГУЛЯЄВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 83, Запорізька область; |
ГУЛЯЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Одеська область; |
ГУМЕНЮК |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 84 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
ГУМЕНЮКА |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 166, Тернопільська область; |
ГУМИНСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
ГУПАЛА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Калинівської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
ГУРИНА |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 169, Тернопільська область; |
ГУРНАКОВА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ГУРНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 14 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
ГУСЄВУ |
– |
начальника відділу з питань адміністративно-територіального устрою та виборчих систем управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради; |
ГУСЬКОВА |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Єнакіївської міської ради, Донецька область; |
ГУТ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 81 територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
ГУЦОЛ |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 136, Одеська область; |
ГУЦУЛЮКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Татарбунарської районної державної адміністрації, Одеська область; |
ГУЩУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
Д’ЯЧЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 79 територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
ДАВИДЕНКО |
– |
заступника голови – керівника апарату Донецької обласної державної адміністрації; |
ДАВИДОВИЧ |
– |
третього секретаря відділу візової політики Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України; |
ДАДАШОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 31 територіального виборчого округу № 57, Донецька область; |
ДАМАСКІНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 38 територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
ДАНИЛЕЙЧУКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Коломийської міської ради, Івано-Франківська область; |
ДАНИЛЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43 територіального виборчого округу № 62, Донецька область; |
ДАНИЛЕЦЬ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
ДАНИЛОВА |
– |
голову Артемівської районної ради, Донецька область; |
ДАНІЛОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 58, Донецька область; |
ДАТКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 92, Київська область; |
ДАЦЕНКА |
– |
заступника керівника апарату, начальника організаційного відділу Вільнянської районної державної адміністрації, Запорізька область; |
ДАЦЮК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 155, Рівненська область; |
ДАЦЬКОВСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 115 територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
ДВОРНІКОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 59, Донецька область; |
ДЕГТЯРУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, місто Київ; |
ДЕЙКУН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
ДЕМ’ЯНЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
ДЕМ’ЯНОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ДЕМ’ЯНЧУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 97, Київська область; |
ДЕМЕРДЖИЯНА |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим; |
ДЕМІДОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
ДЕМЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 155, Рівненська область; |
ДЕРГУНОВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область; |
ДЕРЕВ’ЯНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 49, Донецька область; |
ДЕРЕВ’ЯНСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
ДЕРІЄНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 89, Івано-Франківська область; |
ДЕРКАЧА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
ДЄВОЧКІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
ДЄМЄНТЬЄВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 65 територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
ДЖАЛІЛОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 57, Донецька область; |
ДЖЕМАНОВУ |
– |
керівника апарату Бориславської районної державної адміністрації, Херсонська область; |
ДЖЕНДЖЕРУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ізяславської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
ДЖОГОЛИК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коломийської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область; |
ДЖУРАЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ДЗЮБАНСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
ДЗЮБУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
ДЗЯВОРУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ДИБУ |
– |
начальника організаційного відділу Новоград-Волинської міської ради, Житомирська область; |
ДИГАЛО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 199, Черкаська область; |
ДИННІК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 46, Донецька область; |
ДІДЕНКА |
– |
директора Департаменту генерального секретаріату Міністерства закордонних справ України; |
ДІДИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 33 територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
ДІДИК |
– |
заступника начальника Рокитнянського районного управління юстиції – начальника відділу реєстрації актів цивільного стану, Київська область; |
ДМИТРЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
ДМИТРЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
ДМИТРИШИНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
ДМИТРІЄВА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
ДМИТРІЄВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації; |
ДМИТРІЄВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 26 територіального виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим; |
ДМИТРІЄНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
ДОБРОВОЛЬСЬКОГО |
– |
заступника голови Ленінської районної адміністрації Запорізької міської ради; |
ДОВГАЛЮКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ДОВГОШЕЯ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білогірської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
ДОВМАТА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
ДОЛБУНОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 44 територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
ДОРОНІНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 86 територіального виборчого округу № 52, Донецька область; |
ДОРОФЕЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, місто Київ; |
ДОРОШЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим; |
ДРАБЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Волинська область; |
ДРАНЧУКА |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Хотинської районної державної адміністрації, Чернівецька область; |
ДРОБИНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
ДРОЗДЕНКО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим; |
ДУБИНУ |
– |
голову Придніпровської районної ради міста Черкаси; |
ДУБИНУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 202, Черкаська область; |
ДУБИШЕВСЬКУ |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Малинської міської ради, Житомирська область; |
ДУБІНІНУ |
– |
заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, Запорізька область; |
ДУБНИЦЬКУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Миколаївської районної державної адміністрації, Львівська область; |
ДУБОВИЦЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 35, Дніпропетровська область; |
ДУБОВОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
ДУБЯГУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область; |
ДУМЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації; |
ДУМИЧ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Івано-Франківської міської ради; |
ДУРИКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 130 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
ДУТНЕВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №142, Одеська область; |
ДУФАНЦЯ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 34 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
ДУЧАК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 34 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
ДУШИНСЬКУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 53, Донецька область; |
ДЯДЮШЕВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 112 територіального виборчого округу № 47, Донецька область; |
ДЯКОНЮК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 56 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ДЯТЛА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63, Житомирська область; |
ДЯТЛОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
ДЯЧУК |
– |
головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Чернівецької обласної державної адміністрації; |
ДЬОЛОГ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 61 територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
ДЬОМІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 80 територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
ДЬОМУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 23 територіального виборчого округу № 59, Донецька область; |
ДЬЯКОНОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 53 територіального виборчого округу № 7, Автономна Республіка Крим; |
ЕПШТЕЙНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 112, Луганська область |
ЄВДОЩАК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 149 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ЄВЛАКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
ЄВЛАХА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 94, Київська область; |
ЄВСЄЄВА |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Харківської обласної державної адміністрації; |
ЄВСТРАТОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 45 територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
ЄВФІМОВИЧА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область; |
ЄГОРОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 45 окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 59, Донецька область; |
ЄЗАПЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, місто Київ; |
ЄМЕЛ’ЯНОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
ЄРЕМИЦЮ |
– |
помічника голови Одеської обласної ради; |
ЄРМАЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
ЄРМОЛОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 9 територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
ЄРЬОМЕНКО |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
ЄРЬОМІНА |
– |
заступника начальника відділу державного контролю технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності Департаменту державного контролю за станом криптографічного та технічного захисту інформації Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
ЄСИНЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ЄСІНА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Коростенської міської ради, Житомирська область; |
ЄФИМЕНКО |
– |
провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Антрацитівської міської ради, Луганська область; |
ЄФІМОВА |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Корольовської районної ради міста Житомира; |
ЖАБСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 42, Донецька область; |
ЖАК |
– |
директора департаменту з організаційної роботи Керченської міської ради, Автономна Республіка Крим; |
ЖАРЕНУ |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
ЖГУЛЬОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 22 територіального виборчого округу № 54, Донецька область; |
ЖДАНОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 50, Донецька область; |
ЖДАНОВУ |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
ЖЕГАНСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
ЖЕЛДАК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Городнянської районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
ЖЕНЧУР-КУРІЙ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ЖЕРДЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
ЖИЖКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 66 територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
ЖИЛІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 22 територіального виборчого округу № 51, Донецька область; |
ЖИЛЬЦОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область; |
ЖИЛЬЦОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 79 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
ЖОВНІРА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 132 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ЖОВТЮКА |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Тернопільської обласної державної адміністрації; |
ЖУЖУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 114 територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
ЖУКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 68 територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
ЖУКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 65 територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
ЖУКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 110, Луганська область; |
ЖУРАВЕЛЬ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Куйбишевської районної в місті Донецьку ради; |
ЖУРАВЛІВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
ЖУРАВЛЬОВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
ЖУРИЛО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 59 територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
ЗАБАРЧУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
ЗАБОЛОТНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
ЗАВАДСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
ЗАВГОРОДНЮ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 74 територіального виборчого округу № 56, Донецька область; |
ЗАВЕРТНЕВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 55 територіального виборчого округу № 45, Донецька область; |
ЗАВОДЕНКО |
|
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 179 територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
ЗАЙ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Волинська область; |
ЗАЙЦЕВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
ЗАЙЦЕВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
ЗАЙЧЕНКА |
– |
оператора програмно-технічного комплексу окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
ЗАК |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 9 територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ЗАКАЛУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ЗАКАЛУ |
– |
заступника голови Золочівської районної державної адміністрації, керівника апарату, Львівська область; |
ЗАКАЛУЖНОГО |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 95, Київська область; |
ЗАКРУЖНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 110 територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
ЗАЛОЗНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
ЗАМЛЄЛУЮ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 25 територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
ЗАПРОМЬОТОВУ |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
ЗАПУГОВИЧЕНКО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область; |
ЗАРУДНЯКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
ЗАСІДКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ЗАСЛОНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
ЗАСУХІНУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
ЗАХАРКЕВИЧ |
– |
майстра цеху офсетного друку державного підприємства Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів; |
ЗАХАРОВА |
– |
співробітника Служби безпеки України; |
ЗАХАРОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 38 територіального виборчого округу № 54, Донецька область; |
ЗАХАРЧЕНКО |
– |
головного спеціаліста сектору організаційної роботи апарату Вишгородської районної державної адміністрації, Київська область; |
ЗАХАРЧУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 128 територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; |
ЗАХАРЧУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
ЗАХАРЧУКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
ЗБАРАВСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 225 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
ЗБОЖИМСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
ЗВАРИЧА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 81, Запорізька область; |
ЗВІР |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ЗВЯГОЛЬСЬКОГО |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 115, Луганська область; |
ЗДУРОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
ЗЕЛЕНСЬКОГО |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 160, Сумська область; |
ЗЕМЛЯНОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
ЗЕМЛЯНОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 40 територіального виборчого округу № 48, Донецька область; |
ЗЕМЛЯНСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
ЗИМОГЛЯД |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим; |
ЗІНОВ’ЄВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
ЗІНОВ’ЄВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 85 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
ЗІНЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 31, Дніпропетровська область; |
ЗМАРАДУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 60, Донецька область; |
ЗОЗУЛЮ |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Чернігівської обласної державної адміністрації; |
ЗОЛОТАРЬОВУ |
– |
завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців Орджонікідзевської районної в місті Харкові ради; |
ЗОЛОТАРЬОВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Смілянської районної державної адміністрації, Черкаська область; |
ЗОЛОТОВЕРХОГО |
– |
заступника міського голови – керуючого справами виконавчого комітету Смілянської міської ради, Черкаська область; |
ЗОМБИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 175 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
ЗОРЮ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
ЗУБ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 62 територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
ЗУБАТОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188 Херсонська область; |
ЗУБЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 115 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ЗУБЕЦЬ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 154 територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
ЗУБОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим; |
ЗУЄВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 58 територіального виборчого округу № 52, Донецька область; |
ЗЮБІНУ |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 21 територіального виборчого округу № 56, Донецька область; |
ЗЮЗІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 172 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
ЗЯБКІНУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
ІБРАГІМОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 31, Дніпропетровська область; |
ІВАНЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 77 територіального виборчого округу № 85, Івано-Франківська область; |
ІВАНЕЦЬ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 149 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ІВАНИЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 14 територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
ІВАНИШИНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Косівської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область; |
ІВАНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 225, місто Севастополь; |
ІВАНКОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої комісії № 70 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
ІВАНОВА |
– |
довірену особу від кандидата на пост Президента України Януковича В.Ф. у територіальному виборчому окрузі № 112, Луганська область; |
ІВАНОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 220 територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
ІВАНОВУ |
– |
заступника Новогродівського міського голови, Донецька область; |
ІВАНОВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
ІВАСИКА |
– |
головного програміста товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ПРОКОМ", місто Київ; |
ІВАХНЕНКО |
– |
директора Центру дитячо-юнацької творчості, Запорізька область; |
ІВАЩУКА |
– |
генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого об’єднання "Перлина Поділля", село Квітневе, Білогірський район, Хмельницька область; |
ІГНАТ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 6 територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
ІГНАТ’ЄВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим; |
ІГНАТОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 41, Донецька область; |
ІГНАТОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 122 територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
ІЗОТОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
ІЛЬЇНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
ІЛЬЧЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
ІМЕНІННІКОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 65 територіального виборчого округу № 53, Донецька область; |
ІОРДАНОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 36 окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 59, Донецька область; |
ІСАЄВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Судацької міської ради, Автономна Республіка Крим; |
ІСАЄВУ |
– |
головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Херсонської обласної державної адміністрації; |
ІСАКОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
ІСАКОВУ |
– |
бухгалтера-касира окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 7, Автономна Республіка Крим; |
ІШУТІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 29, Дніпропетровська область; |
ІЩЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Березівської районної державної адміністрації, Одеська область; |
ІЩЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 40 територіального виборчого округу № 50, Донецька область; |
ЙОВБАКА |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 71, Закарпатська область; |
ЙОСИПЕНКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 201, Черкаська область; |
КАБАНЕНКО |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
КАБАЧЕКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
КАДУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
КАЗАНОВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
КАЗМІРЧУКА |
– |
керівника апарату Андрушівської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
КАЛАШНИК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 80, Запорізька область; |
КАЛИТЮКА |
– |
заступника керівника апарату, начальника відділу організаційно-правової роботи апарату Луцької районної державної адміністрації; |
КАЛІНІНА |
– |
керуючого справами Василівської районної ради, Запорізька область; |
КАЛІНІНУ |
– |
завідувачку відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Дзержинської районної в місті Харкові ради; |
КАЛЬСІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
КАЛЬЧЕВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 124 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
КАЛЬЧЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
КАМЧАТНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 66 територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
КАНЕВСЬКОГО |
– |
радника відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України; |
КАНІШЕВА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 84 територіального виборчого округу № 48, Донецька область; |
КАРАБАЄВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 70 територіального виборчого округу № 76, Запорізька область; |
КАРАВАЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
КАРАСЬОВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 72 територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
КАРАТАЄВУ |
– |
головного програміста товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ПРОКОМ", місто Київ; |
КАРАЧКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 74 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
КАРНАУХА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163, Сумська область; |
КАРПЕВИЧА |
– |
оператора Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори" окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
КАРПОВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Лебединської міської ради, Сумська область; |
КАРТАШКОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
КАСПРУКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
КАТЕРИНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
КАТРЕВИЧ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Старокостянтинівської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
КАТРІНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Літинської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
КАЧАНОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
КВАШУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область; |
КЕМАРСЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
КЕРНОСЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 110, Луганська область; |
КИЛИМНИКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 49, Донецька область; |
КИР’ЯЗІЄВА |
– |
начальника організаційного управління Донецької обласної державної адміністрації; |
КИРИЛЕНКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
КИРИЛЮКА |
– |
заступника прокурора Донецької області; |
КИРИЧЕНКА |
– |
начальника відділу з питань інформаційних технологій виконавчого апарату Донецької обласної ради; |
КИРИЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 21 територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
КИРИЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 9 територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
КИРИЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
КИРСАНОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим; |
КИРСТЮКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Глибоцької районної державної адміністрації, Чернівецька область; |
КИСЛИЧЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Охтирської міської ради, Сумська область; |
КИСЛЯКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
КИШИНЕЦЬ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область; |
КІЗЯН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 77 територіального виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим; |
КІНАШ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 14 територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
КІНДРАТІВ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
КІНДРАТЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 95 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
КІНЗЕРСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 187 територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
КІНЩАКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
КІРЕЄВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої |
КІРІЛКОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 133 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
КІРКОВУ |
– |
заступника голови – керівника апарату Вільнянської районної державної адміністрації, Запорізька область; |
КІЦЕНКО |
– |
Миколаївського сільського голову, Донецька область; |
КІЦЕРУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
КІЦЮК |
– |
радника відділу аналізу та планування Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України; |
КІШАНКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
КЛИМЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 94, Київська область; |
КЛИМЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 26 територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
КЛИМЕНКО |
– |
заступника начальника Головного управління юстиції у Херсонській області – начальника відділу реєстрації актів цивільного стану; |
КЛИМЕНТЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
КЛИМКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 37 територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
КЛІМОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
КЛЮЙ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
КЛЯЧИНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 34 територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
КНИРА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
КНИШ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 23 територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
КНИША |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
КНУРЕНКА |
– |
заступника начальника, начальника міліції громадської безпеки Сосницького районного відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області; |
КНЯЗЕВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 44, Донецька область; |
КОБЗАР |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 92 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
КОБЗАР |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
КОБЛЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 96 територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
КОВАЛЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 50, Донецька область; |
КОВАЛЕНКА |
– |
заступника начальника відділу Департаменту державного контролю за станом криптографічного та технічного захисту інформації Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
КОВАЛЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
КОВАЛЕНКО |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
КОВАЛИШИНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 178 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
КОВАЛИШИНУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
КОВАЛІВ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область; |
КОВАЛІВА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область; |
КОВАЛЯ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
КОВАЛЯ |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
КОВАЛЬ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43 територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
КОВАЛЬОВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кролевецької районної державної адміністрації, Сумська область; |
КОВАЛЬОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 41, Донецька область; |
КОВАЛЬОВУ |
– |
керуючу справами виконавчого комітету Добропільської міської ради, Донецька область; |
КОВАЛЬОВУ |
– |
заступника керівника апарату Донецької обласної державної адміністрації; |
КОВАЛЬСЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
КОВАЛЬЧУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 101 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
КОВАЛЬЧУК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 291 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
КОВАЛЬЧУКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Козятинської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
КОВАЛЬЧУКА |
– |
системного адміністратора Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори" окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
КОВАЧА |
– |
начальника організаційного відділу апарату Закарпатської обласної державної адміністрації; |
КОВПАК |
– |
начальника відділу з організаційної роботи Орджонікідзевської районної адміністрації Маріупольської міської ради, Донецька область; |
КОВТАНЮКА |
– |
заступника директора Вінницького обласного вузла спеціального зв’язку; |
КОВТУНА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Володарсько-Волинської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
КОВЦУНЯК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 89, Івано-Франківська область; |
КОГУТА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 49, Донецька область; |
КОЖАНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим; |
КОЗАКОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 62 територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
КОЗАНКЕВИЧ |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради, Закарпатська область; |
КОЗАЧЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 200, Черкаська область; |
КОЗЕНЯТКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
КОЗИРУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Бучацької районної державної адміністрації, Тернопільська область; |
КОЗЛОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 7 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
КОЗЮБЕРДУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 115, Луганська область; |
КОКОРІНУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим; |
КОКОРУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43 територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
КОЛБАС |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
КОЛДАШОВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Володарської районної державної адміністрації, Київська область; |
КОЛЕСНИКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Шепетівської міської ради, Хмельницька область; |
КОЛЕСНІЧЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ізмаїльської районної державної адміністрації, Одеська область; |
КОЛІНА |
– |
керуючого справами виконавчого комітету Артемівської міської ради, Донецька область; |
КОЛОБОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область; |
КОЛОДІЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
КОЛОМІЄЦЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
КОЛОНУТОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 60 окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 59, Донецька область; |
КОЛЮХА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рівненської районної державної адміністрації, Рівненська область; |
КОЛЯДУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 95, Київська область; |
КОМАРОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу № 109, Луганська область; |
КОМЕНДАНТ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 36, Дніпропетровська область; |
КОНДАКОВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Харцизької міської ради, Донецька область; |
КОНДРАТЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
КОНДРАТЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163, Сумська область; |
КОНДРАТЮКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 203, Черкаська область; |
КОНДРАТЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
КОНДРАШОВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Центральної районної в місті Сімферополі ради, Автономна Республіка Крим; |
КОНДУР |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
КОНДЮХА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 32 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
КОНІНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
КОНОВАЛОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 76, Запорізька область; |
КОНОНЕНКО |
– |
керівника сектору відомчої та регіональної інформації товариства з обмеженою відповідальністю "Ліга: Закон", місто Київ; |
КОНОНЕНКО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; |
КОНОНІК |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
КОНОНУЧЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
КОНОНЧУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 76 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
КОНОНЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163, Сумська область; |
КОПАЧОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 61, Донецька область; |
КОПИЛОВА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 84 територіального виборчого округу № 44, Донецька область; |
КОПИНЕЦЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
КОРАБЕЛЬНИКОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 53, Донецька область; |
КОРБУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Фастівської районної державної адміністрації, Київська область; |
КОРЕНЕВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації, Сумська область; |
КОРІНЬКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 34 територіального виборчого округу № 48, Донецька область; |
КОРКУНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 45 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
КОРМУШ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 100 територіального виборчого округу № 44, Донецька область; |
КОРОБКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
КОРОЛЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 266 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
КОРОЛЬ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
КОРОЛЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 145 окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 60, Донецька область; |
КОРОЛЬКОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 53 територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
КОРОЛЬОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 225, місто Севастополь; |
КОРОЛЬОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 74 територіального виборчого округу № 59, Донецька область; |
КОРОЛЬОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 63 територіального виборчого округу № 51, Донецька область; |
КОРСУН |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
КОРСУН |
– |
завідуючу складом державного підприємства Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів; |
КОРСУН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 117 територіального виборчого округу № 61, Донецька область; |
КОРУНЧАК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 99 територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
КОСТЕНІЧ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
КОСТЕНКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ніжинської міської ради, Чернігівська область; |
КОСТЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
КОСТЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 168 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
КОСТЕЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 47 територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
КОСТРОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
КОСТРУБСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
КОСТЮЧЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
КОСТЮЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
КОСЯКОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область; |
КОТОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
КОТОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
КОТЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
КОХАНЕВСЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 68, Житомирська область; |
КОЦКУ |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перечинської районної державної адміністрації, Закарпатська область; |
КОЦУРАК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
КОЧІШ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
КОЧКУРКІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 79 територіального виборчого округу № 109, Луганська область; |
КОШАРНОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 89 територіального виборчого округу № 56, Донецька область; |
КОШЕЛЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 61, Донецька область; |
КОШОВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації; |
КОШТУРУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 23 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
КРАВЦОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
КРАВЦОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 47, Донецька область; |
КРАВЦОВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 68 територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
КРАВЦЯ |
– |
заступника голови Василівської районної ради, Запорізька область; |
КРАВЧЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
КРАВЧЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
КРАВЧУК |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шумської районної державної адміністрації, Тернопільська область; |
КРАЙНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
КРАМСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 159, Сумська область; |
КРАСКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
КРАСНОБАЄВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
КРАСНОНОС |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 96, Київська область; |
КРАСОХУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Драбівської районної державної адміністрації, Черкаська область; |
КРАЧКОВСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
КРАШТАХОВУ |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 197, Черкаська область; |
КРЕВСУНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
КРЕЧУН |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Путильської районної державної адміністрації, Чернівецька область; |
КРИВІЦЬКУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 113 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
КРИВОРУЧКО |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 58 територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
КРИВОШЕЄВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
КРИВОШЛИК |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 99, Київська область; |
КРИВЧИК |
– |
керівника апарату Іванівської районної державної адміністрації, Херсонська область; |
КРИЖАНІВСЬКУ |
– |
заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації; |
КРІЛЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
КРУЖАЄВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
КРУПКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
КРУПНОВА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
КРУЧАКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
КРЮЧЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Люботинської міської ради, Харківська область; |
КУБРАК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
КУДЛАЙ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 47 територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
КУДЛУ |
– |
спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рожнятівської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область; |
КУЗІНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
КУЗНЕЦОВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 53, Донецька область; |
КУЗНЕЦОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
КУЗНЕЦОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 55, Донецька область; |
КУЗНЕЦОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 33 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
КУЗНІЦОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 38 територіального виборчого округу № 109, Луганська область; |
КУЗЬМЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої |
КУЗЬМЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 22 територіального виборчого округу № 211, Чернігівська область; |
КУЗЬМЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
КУЗЬМІНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 24, Дніпропетровська область; |
КУЛИК |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 126 територіального виборчого округу № 62, Донецька область; |
КУЛИК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 97, Київська область; |
КУЛИКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 168, Тернопільська область; |
КУЛІКОВА |
– |
співробітника Служби безпеки України; |
КУЛІЧЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
КУЛЬБУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 71 територіального виборчого округу № 49, Донецька область; |
КУНИЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 18 територіального виборчого округу № 42, Донецька область; |
КУПРІЄНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
КУПРІЯНЧУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 93, Київська область; |
КУРАКІНУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 206 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
КУРАН |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
КУРАШОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
КУРДЮ |
– |
головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців Донецької обласної державної адміністрації; |
КУРИЛАС |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 27 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
КУРОП’ЯТНИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 68 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
КУРОСА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 101 територіального виборчого округу № 60, Донецька область; |
КУРОТЧИНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 135 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
КУРОЧКУ |
– |
начальника організаційного відділу Свердловської міської ради, Луганська область; |
КУРЧЕНКА |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
КУСОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
КУТЛИНСЬКУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 9 територіального виборчого округу № 46, Донецька область; |
КУТОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
КУХТЕЙ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Малиновської районної адміністрації Одеської міської ради; |
КУХТЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
КУЦЕНКА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 39 територіального виборчого округу № 201, Черкаська область; |
КУЦИН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 64 територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
КУЦУРУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; |
КУЧЕР |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
КУЧЕР |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
КУЧЕРА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 30, Дніпропетровська область; |
КУШВАРУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
КУШНАРЕВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
КУШНЕРІК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 66 територіального виборчого округу № 41, Донецька область; |
КУШНІР |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Барвінківської районної державної адміністрації, Харківська область; |
КУШНІРЧУКА |
– |
начальника сектору доставки Служби доставки Державного підприємства спеціального зв’язку, місто Київ; |
КУЩА |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 31, Дніпропетровська область; |
КУЩЕНКО |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
КЮРДЖИЄВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
ЛАВРИНЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163, Сумська область; |
ЛАВРОВА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 52, Донецька область; |
ЛАЗЬКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 182 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
ЛАЙЧУК |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
ЛАНСЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 39, Дніпропетровська область; |
ЛАПАЯ |
– |
офіцера безпеки Департаменту особистої охорони Управління державної охорони України; |
ЛАРІКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
ЛАХОВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
ЛАШКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
ЛАЩОНОВА |
– |
заступника голови – керуючого справами Кіровської районної в місті Донецьку ради; |
ЛЕБЄДЄВУ |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 89, Івано-Франківська область; |
ЛЕБІДЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
ЛЕВЕНЕЦЬ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
ЛЕВИЦЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область; |
ЛЕВКІВСЬКУ |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Овруцької районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ЛЕВКОВИЧ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 80, Запорізька область; |
ЛЕВЧЕНКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ЛЕВЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 37 територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
ЛЕВЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
ЛЕВЧЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 42, Донецька область; |
ЛЕГКОСТУП |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 9 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
ЛЕГКОШКУР |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
ЛЕЛЮКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 33 територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
ЛЕНКО |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63, Житомирська область; |
ЛЕНЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ЛЕОНОВА |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
ЛЕСІВ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Первомайської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим; |
ЛЕСНОВУ |
– |
начальника відділу організаційної та кадрової роботи Ленінської районної адміністрації Запорізької міської ради; |
ЛЕЩЕНКО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
ЛЄШЕВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Одеська область; |
ЛИКАШЕВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новокаховської міської ради, Херсонська область; |
ЛИСЕНКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
ЛИСЕНКА |
– |
заступника директора з питань виробництва – начальника цеху Луганського обласного вузла спеціального зв’язку; |
ЛИСЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим; |
ЛИСЕНКО |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 202, Черкаська область; |
ЛИСЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Рубіжанської міської ради, Луганська область; |
ЛИСИЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 105 територіального виборчого округу № 57, Донецька область; |
ЛИТВИН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 154 територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
ЛИТВИНЕНКО |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 24, Дніпропетровська область; |
ЛИХОЛАТА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Славутської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
ЛІЗАНЕЦЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 71, Закарпатська область; |
ЛІЗАНЦЯ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
ЛІПНЯГОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 137, Одеська область; |
ЛІСОВСЬКУ |
– |
виконуючу обов’язки завідуючого відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Славутицької міської ради, Київська область; |
ЛІТОШКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
ЛІЧАГІНА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 87 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ЛОБАСА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Нижньогірської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим; |
ЛОБАЧА |
– |
першого секретаря відділу консульського забезпечення Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України; |
ЛОГУНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 189, Херсонська область; |
ЛОЄК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 118 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ЛОЗИНСЬКУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 10 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
ЛОЗНОВЕНКА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 49 територіального виборчого округу № 46, Донецька область; |
ЛОЙЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область; |
ЛУДАНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим; |
ЛУК’ЯНЕНКА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 215 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ЛУКАШЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 95 територіального виборчого округу № 43, Донецька область; |
ЛУКАШОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область; |
ЛУНІВ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Богородчанської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область; |
ЛУНЯЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
ЛУНЬКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 231 територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
ЛУТАКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 215, місто Київ; |
ЛУЦЕНКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 215, місто Київ; |
ЛУЦЕНКО |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
ЛУЦИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 144 територіального виборчого округу № 60, Донецька область; |
ЛЮБАНЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 200, Черкаська область; |
ЛЮБЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
ЛЮБЧЕНКО |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 126 територіального виборчого округу № 62, Донецька область; |
ЛЯХОВУ |
– |
головного спеціаліста – виконуючу обов’язки начальника відділу обробки вихідної документації Департаменту генерального секретаріату Міністерства закордонних справ України; |
ЛЯШЕНКА |
– |
заступника голови Нижньогірської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим; |
ЛЯШЕНКО |
– |
секретаря виконавчого комітету Вільненської сільської ради, Нижньосірогозький район, Херсонська область; |
МАЗНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
МАЙБОРОДУ |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
МАЙБОРОДУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
МАЙСТРА |
– |
начальника лінійного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України на Одеській залізниці; |
МАЙСУРАДЗЕ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 96, Київська область; |
МАЙХРОВИЧА |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим; |
МАКАРА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 12 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
МАКАРОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 161 територіального виборчого округу № 47, Донецька область; |
МАКАРОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 163 територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
МАКАРУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
МАКЄЄВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сімферопольської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим; |
МАКОВЕЙ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
МАКОВІЙ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
МАКОВСЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 92, Київська область; |
МАКСИМЕЙКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
МАКСИМЕНКА |
– |
старшого системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 17, Вінницька область; |
МАКСИМЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
МАКСИМОВИЧА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
МАКСИМЧУКА |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кременецької районної державної адміністрації, Тернопільська область; |
МАЛАНІЙ |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Івано-Франківської міської ради; |
МАЛАШЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 25, Дніпропетровська область; |
МАЛЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43 територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
МАЛИХІНУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 45, Донецька область; |
МАЛИШЕВА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
МАЛИШЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 50 територіального виборчого округу № 45, Донецька область; |
МАЛІНОВСЬКОГО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великомихайлівської районної державної адміністрації, Одеська область; |
МАЛІЩУК |
– |
начальника організаційного відділу департаменту забезпечення діяльності виконавчого комітету Черкаської міської ради; |
МАЛОВІЧКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 83, Запорізька область; |
МАЛОГО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 31, Дніпропетровська область; |
МАЛЮТУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 47, Донецька область; |
МАМЕДОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
МАМОНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
МАНДЗИКА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 26 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
МАНДИЧ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Валківської районної державної адміністрації, Харківська область; |
МАНДРИК |
– |
спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Ладижинської міської ради, Вінницька область; |
МАНИЧ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
МАР’ЯН |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 7, Автономна Республіка Крим; |
МАРАХОВСЬКУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Миколаївської районної державної адміністрації, Одеська область; |
МАРЕЙЧИКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Погребищенської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
МАРКОВИЧА |
– |
Майданського сільського голову, Міжгірський район, Закарпатська область; |
МАРКУНАС |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
МАРТИНЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
МАРТИРОСОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область; |
МАРУЩАКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
МАРЦЕНЮКА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 134 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
МАРЦИНІВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
МАРЧЕНКА |
– |
директора Харківського обласного вузла спеціального зв’язку; |
МАРЧЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 112, Луганська область |
МАРЧЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 24, Дніпропетровська область; |
МАРЧУК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 93, Київська область; |
МАРЧУКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 105 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
МАСЛОВУ |
– |
начальника відділу з питань взаємодії із місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування організаційного управління Донецької обласної державної адміністрації; |
МАТВІЇВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Чорноморської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим; |
МАТВІЙЧУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
МАТЕРНОВСЬКУ |
– |
начальника відділу з організаційної роботи Приморської районної адміністрації Маріупольської міської ради, Донецька область; |
МАТЮШИНУ |
– |
керуючого справами виконавчого комітету Краматорської міської ради, Донецька область; |
МАТЯША |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 89 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
МАХІНЮ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
МАХРОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
МАЦЕЛЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 49, Донецька область; |
МАЦОЛУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 188 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
МАЦУЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
МЕДВЕДЄВУ |
– |
головного програміста товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ПРОКОМ", місто Київ; |
МЕДВЕДЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
МЕЛЬНИК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 85, Івано-Франківська область; |
МЕЛЬНИК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
МЕЛЬНИК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Носівської районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
МЕЛЬНИКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
МЕЛЬНИКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
МЕЛЬНИКОВА |
– |
спеціаліста І категорії Департаменту безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
МЕЛЬНИЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
МЕЛЬНИЧУКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 141 територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
МЕНЯЙЛА |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Луганської обласної державної адміністрації; |
МЕНЯЙЛО |
– |
завідуючу відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Артемівської районної у місті Луганську ради; |
МЕРГУТ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кілійської районної державної адміністрації, Одеська область; |
МЕРЦАЛОВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 20 територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
МЕТИК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 87 територіального виборчого округу № 62, Донецька область; |
МЕШКОВУ |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Севастопольської міської державної адміністрації; |
МИКАЛО |
– |
керуючу справами виконавчого комітету Енергодарської міської ради, Запорізька область; |
МИКОЛЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 199, Черкаська область; |
МИЛЕЙКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Корюківської районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
МИМРУ |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 166, Тернопільська область; |
МИМРУ |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 166, Тернопільська область; |
МИРНОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
МИРОНЮКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Заліщицької районної державної адміністрації, Тернопільська область; |
МИСАНА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Прилуцької міської ради, Чернігівська область; |
МИХАЙЛОВА |
– |
голову Старобешівської районної ради, Донецька область; |
МИХАЙЛОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим; |
МИХАЛЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
МИШКОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
МІЗЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
МІНОВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Костянтинівської районної державної адміністрації, Донецька область; |
МІРОШНИК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Володарської районної державної адміністрації, Донецька область; |
МІСТЮКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
МІСЮЛЮ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 18 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
МІСЬКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 19 територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
МІСЬКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
МІТЯЙ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 20 територіального виборчого округу № 41, Донецька область; |
МІТЯНІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
МІХАЙЛІШИНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 64 територіального виборчого округу № 41, Донецька область; |
МІХАЙЛОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
МІХНЕЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область; |
МІЩЕНКО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 183, Харківська область; |
МІЩІЯ |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 169, Тернопільська область; |
МІЩУКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Демидівської районної державної адміністрації, Рівненська область; |
МОВЧАН |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 200, Черкаська область; |
МОГУЛЬСЬКОГО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Хмільницької міської ради, Вінницька область; |
МОЗГОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
МОЗИЛЯ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тлумацької районної державної адміністрації, Івано-Франківська область; |
МОЛЧАНОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
МОЛЧАНОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
МОМОНТ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любашівської районної державної адміністрації, Одеська область; |
МОМОТ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 109 територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
МОМОТА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 37 територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
МОРГУНА |
– |
керівника апарату Городищенської районної державної адміністрації, Черкаська область; |
МОРГУНОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
МОРОЗОВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сихівської районної державної адміністрації Львівської міської ради; |
МОРОЗОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 50 територіального виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим; |
МОРОЗОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
МОРОЗЮК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 42 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
МОСЕЖНУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
МОСЕЙЧУКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 47 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
МОСКАЛЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 33 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
МОСКОВЦЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
МОТОВИЛОВЦЯ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Козелецької районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
МУЗИКАНСЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 84 територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
МУНДІРОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 215, місто Київ; |
МУРИНСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
МУРМАЛКУ |
– |
секретаря Торезької міської ради, Донецька область; |
МУХІНУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 97, Київська область; |
МУХІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
МЯКІШЕВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
МЯКУШКУ |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
НАБОЙЧЕНКА |
– |
оператора програмно-технічного комплексу окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 183, Харківська область; |
НАБОЛОТНОГО |
– |
керівника апарату Теребовлянської районної державної адміністрації, Тернопільська область; |
НАГОРНОГО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
НАГУЛУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
НАДУЯЛОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
НАЗАРЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
НАЗАРОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 64 територіального виборчого округу № 44, Донецька область; |
НАЙДЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 31, Дніпропетровська область; |
НАРІЖНОГО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Печерської районної в місті Києві державної адміністрації; |
НАТАЛУШУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
НАХІЛКО |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Красилівської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
НЕГОДУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 73 територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
НЕДАШКІВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
НЕДОВЄСОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 55 територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
НЕЖИГАЙ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 31, Дніпропетровська область; |
НЕСКОРОМНУ |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 24, Дніпропетровська область; |
НЕСКРЕБУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 77 територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
НЕСТЕРЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
НЕСТЕРЕНКА |
– |
завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців Новозаводської районної в |
НЕСТЕРУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 116 територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
НЕСУЩЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 115 територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
НЕФЬОДОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
НЕЧВОГЛОДА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 58 територіального виборчого округу № 164, Сумська область; |
НЕЧЕПОРЧУКА |
– |
спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Рубіжанської міської ради, Луганська область; |
НИКИТЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 57, Донецька область; |
НИКОЛАЇШИНА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, Львівська область; |
НИКОНЧУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 44 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
НІКІТІНУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 39 територіального виборчого округу № 42, Донецька область; |
НІКІТІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим; |
НІКІТЧЕНКА |
– |
керуючого справами виконавчого апарату Приморської районної ради, Запорізька область; |
НІКІТЧУКА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 293 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
НІКОЛАЄНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
НІКОЛАЙЧУКА |
– |
завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Богунської районної у місті Житомирі ради; |
НІКОЛЕНКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Тульчинської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
НОВИКОВА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 78 територіального виборчого округу № 58, Донецька область; |
НОВИЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
НОВІКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
НОВІКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
НОВІКОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 46 територіального виборчого округу № 116, Луганська область; |
НОВІКОВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 189, Херсонська область; |
НОВОСАД |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 142 територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
НОВОШИЦЬКОГО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 96, Київська область; |
НОРГЕЛЛО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим; |
НОСЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Богодухівської районної державної адміністрації, Харківська область; |
НУРЄЄВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
ОБІДЕЙКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163, Сумська область; |
ОБІЗНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
ОВРАШКА |
– |
головного спеціаліста Департаменту безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
ОВСЯНИК |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
ОВСЯННИКОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 132 територіального виборчого округу № 109, Луганська область; |
ОВЧАРЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 42 територіального виборчого округу № 198, Черкаська область; |
ОВЧАРУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 214, місто Київ; |
ОГЛОБЛІНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
ОГОРОДНИКА |
– |
третього секретаря відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України; |
ОГРИНСЬКОГО |
– |
начальника Служби доставки Державного підприємства спеціального зв’язку; |
ОКОРОКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 189, Херсонська область; |
ОКСІЮК |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
ОЛЕКСАНДРУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
ОЛИВУ |
– |
заступника начальника головного управління юстиції у Львівській області; |
ОЛІЙНИК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 25, Дніпропетровська область; |
ОЛІЙНИК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 202, Черкаська область; |
ОЛІЙНИКОВУ |
– |
керуючу справами виконавчого комітету Макіївської міської ради, Донецька область; |
ОНИСЬКІВА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 101 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
ОНИШКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
ОНИЩУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 68, Житомирська область; |
ОНОЙКО |
– |
провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Красилівської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
ОНОПРІЄНКО |
– |
друкарку цеху голографічного захисту та нумерації продукції державного підприємства Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів; |
ОПАНАСЮК |
– |
головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Рівненської обласної державної адміністрації; |
ОПОЛЯНЧУК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 42 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ОПРИШКО |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 95, Київська область; |
ОРЛІК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ОСЕЛЕДЦЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
ОСЕЦЬКУ |
– |
спеціаліста І категорії сектору із забезпечення роботи заступника Міністра закордонних справ України; |
ОСОВСЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
ОСТАПУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
ОСТАПЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
ОСТАХА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
ОСТРОВСЬКУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 203, Черкаська область; |
ОЧЕРЕДЬКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область; |
ОЧКОЛЯС |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 12 територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
П’ЯНКІВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16, Вінницька область; |
ПАВЕЛКА |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
ПАВЛЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 53, Донецька область; |
ПАВЛИК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Буської районної державної адміністрації, Львівська область; |
ПАВЛИЧЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Першотравневої районної в місті Чернівці ради; |
ПАВЛОГРАДСЬКОГО |
– |
завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради, Сумська область; |
ПАВЛЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 58, Донецька область; |
ПАВЛЮКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Берегівської міської ради, Закарпатська область; |
ПАВЛЮКА |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63, Житомирська область; |
ПАВЛЮКОВА |
– |
начальника виробничого відділу департаменту програмних систем акціонерного товариства закритого типу "Атлас", місто Київ; |
ПАВЛЮЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 22 територіального виборчого округу № 50, Донецька область; |
ПАДАЛОЧНУ |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 225, місто Севастополь; |
ПАДУН |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 211, Чернігівська область; |
ПАЛАГНЮКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 13 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ПАЛАМАРЧУКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Волочиської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
ПАЛЬЧИКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
ПАНКУЛІЧ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
ПАНТЕЛЕЄВУ |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 107 територіального виборчого округу № 52, Донецька область; |
ПАНТЮКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
ПАНФІЛОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
ПАНЧЕНКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
ПАНЧЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Згурівської районної державної адміністрації, Київська область; |
ПАНЧУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 65 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ПАНЮТУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
ПАНЬКА |
– |
голову Старобешівської районної державної адміністрації, Донецька область; |
ПАНЬКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 3 територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
ПАНЬОК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
ПАПРОЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; |
ПАПУШУ |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Бершадської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
ПАРАХІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 42 територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
ПАРХОВИЧА |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ПАРХОМЕНКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим; |
ПАРХОМЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 7 територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ПАСКАЛЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 122 територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
ПАСЯКОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
ПАУКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим; |
ПАХОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 112, Луганська область; |
ПАЦКАНЯ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Великоберезнянської районної державної адміністрації, Закарпатська область; |
ПАЩУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
ПЕЛЕХ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 63 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ПЕЛЕХ |
– |
члена окружної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
ПЕНЗІЯ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Герцаївської районної державної адміністрації, Чернівецька область; |
ПЕРЕГІНЯКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Калуської міської ради, Івано-Франківська область; |
ПЕРЕСУНЬКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
ПЕТЛІНА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 31, Дніпропетровська область; |
ПЕТРАКОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 189, Херсонська область; |
ПЕТРАЧКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Глухівської міської ради, Сумська область; |
ПЕТРАЩУК |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ПЕТРЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 142, Одеська область; |
ПЕТРИЧКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
ПЕТРОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
ПЕТРОЩУК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 185, Херсонська область; |
ПЕТРУСЕНКО |
– |
керуючу справами виконавчого апарату Слов’янської районної ради, Донецька область; |
ПЕТРУШКЕВИЧ |
– |
керівника департаменту інформаційних ресурсів товариства з обмеженою відповідальністю "Ліга: Закон"; |
ПЕЧОНКІНУ |
– |
заступника голови Заводської районної адміністрації Запорізької міської ради; |
ПЕЧОРУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 110 територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
ПЄТУШКОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 53 територіального виборчого округу № 42, Донецька область; |
ПИВЧУКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської районної державної адміністрації, Львівська область; |
ПИТЕЛЯ |
– |
директора Донецької філії відкритого акціонерного товариства "Укртелеком"; |
ПИЩАНСЬКУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Армянської міської ради, Автономна Республіка Крим; |
ПИЩУРА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ПІВЕНЬ |
– |
заступника голови – керівника апарату Пологівської районної державної адміністрації, Запорізька область; |
ПІДГУРСЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
ПІДП’ЯСЕЦЬКОГО |
– |
головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації; |
ПІНДИКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 83 територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ПІРОЖЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 41, Донецька область; |
ПІЧКУРЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
ПЛАХУТУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 198, Черкаська область; |
ПЛЕШИВЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ленінської районної адміністрації Запорізької міської ради; |
ПЛУГАТАРЬОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 119 територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
ПЛУЖНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 90 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
ПОБЕДИНСЬКОГО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 153 територіального виборчого округу № 60, Донецька область; |
ПОБЕРЕЖЕЦЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 7 територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
ПОБЕРЕЖНИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 88 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ПОВИДАЛА |
– |
начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад Тростянецького району Тростянецької районної ради, Вінницька область; |
ПОВИДАЛО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 17, Вінницька область; |
ПОГОРЕЛОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим; |
ПОГУДІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
ПОДГОРБУНСЬКОГО |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 57 територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
ПОДДУБНЯКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 31, Дніпропетровська область; |
ПОДМОКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 155, Рівненська область; |
ПОДУНАЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
ПОЗДНЯКОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 46 територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
ПОЗДНЯКОВУ |
– |
керівника апарату Білогірської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим; |
ПОКИДІНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Попаснянської районної державної адміністрації, Луганська область; |
ПОКУСАЙ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 74 територіального виборчого округу № 47, Донецька область; |
ПОЛІКАРПОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 225, місто Севастополь; |
ПОЛІЩУК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бердичівської міської ради, Житомирська область; |
ПОЛТОРАЦЬКУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 31 територіального виборчого округу № 55, Донецька область; |
ПОЛЯНСЬКОГО Володимира Віталійовича |
– |
першого заступника Макіївського міського голови, Донецька область; |
ПОНОМАРЕНКА |
– |
заступника Єнакіївського міського голови, Донецька область; |
ПОНОМАРЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
ПОНОМАРЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 211, Чернігівська область; |
ПОНОМАРЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
ПОНОМАРЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 125 територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
ПОНОМАРЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
ПОНОМАРЬОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 54 територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
ПОНОМАРЬОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 41, Донецька область; |
ПОП |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 60 територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
ПОПИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 46 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ПОПІВЧАК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
ПОПКОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим; |
ПОПОВА |
– |
першого заступника Горлівського міського голови, Донецька область; |
ПОПОВИЧ |
– |
заступника голови Мар’їнської районної ради, Донецька область; |
ПОПОВИЧ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ПОПОВИЧА |
– |
заступника голови, керівника апарату Гуляйпільської районної державної адміністрації, Запорізька область; |
ПОПРУЖКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сосницької районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
ПОРАДУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
ПОРАНОВИЧ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
ПОРОЖНЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ПОСИСАЄВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 111 територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
ПОСПЄЛОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 18 територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
ПОСТОВОЙТОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 61, Донецька область; |
ПОТАПЕНКА |
– |
керуючого справами виконкому Жовтневої районної в місті Кривому Розі ради, Дніпропетровська область; |
ПОТАПЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Червоноградської міської ради, Львівська область; |
ПОТАПОВА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 77 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ПОТІШУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 21, Волинська область; |
ПОТОЦЬКОГО |
– |
головного спеціаліста – юрисконсульта юридичного управління Донецької обласної державної адміністрації; |
ПОТЬОМКІНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців департаменту з організаційної роботи Керченської міської ради, Автономна Республіка Крим; |
ПОХИЛА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 58 територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
ПРЕНЗЕЛЕВИЧА |
– |
завідуючого сектором із забезпечення роботи заступника Міністра закордонних справ України; |
ПРИГОНЕЦЬ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 30 територіального виборчого округу № 61, Донецька область; |
ПРИЗ |
– |
провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Путивльської районної державної адміністрації, Сумська область; |
ПРИЛЕПСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
ПРИСТАНСЬКУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ПРИХІДЬКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 123 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ПРИХОДЬКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
ПРИХОДЬКО-ПЕТРОВСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 32 територіального виборчого округу № 44, Донецька область; |
ПРОДАН |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 51 територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
ПРОКОПЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 76, Запорізька область; |
ПРОКОПОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
ПРОКОПЮКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 26 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ПРОКОФ’ЄВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 81, Запорізька область; |
ПРОТАСОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 185, Херсонська область; |
ПРОХВАТИЛА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
ПРОХОРОВА |
– |
офіційного спостерігача у територіальному виборчому окрузі № 12, Вінницька область; |
ПРОЦАКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
ПРОЦЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
ПРУДЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 46, Донецька область; |
ПРУДНИКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
ПУДЛИКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 10 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
ПУКІШ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Свалявської районної державної адміністрації, Закарпатська область; |
ПУЛЯЄВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 160, Сумська область; |
ПУЛЬКУ |
– |
заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Тернопільської міської ради; |
ПУНЬКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 215, місто Київ; |
ПУСТОВОЙТА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 34 територіального виборчого округу № 46, Донецька область; |
ПУЧКОВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим; |
ПШЕНИЧКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Балаклійської районної державної адміністрації, Харківська область; |
РАБАДЖИ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
РАДЧЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
РАЗІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 35, Дніпропетровська область; |
РАЗОН |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 211, Чернігівська область; |
РЕБРИКА |
– |
заступника начальника організаційного відділу апарату Закарпатської обласної державної адміністрації; |
РЕБЮК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 129 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
РЕВВУ |
– |
виконуючу обов’язки Димитровського міського голови, Донецька область; |
РЕВУ |
– |
Артемівського міського голову, Донецька область; |
РЕДЬКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 225, місто Севастополь; |
РЕДЬКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
РЕЗНІКОВА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 7, Автономна Республіка Крим; |
РЕЗНІЧУК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого органу Оболонської районної в місті Києві ради; |
РЕКУН |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Корольовської районної в місті Житомирі ради; |
РЕПЕТИЛО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
РЕПИЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 39 територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
РЕПРИНЦЕВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 164, Сумська область; |
РЕПУХОВА |
– |
голову Амвросіївської районної ради, Донецька область; |
РЕУЦЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 109 територіального виборчого округу № 187, Херсонська область; |
РЕШЕТЮКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
РЄДІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 36 територіального виборчого округу № 175, Харківська область; |
РЄЗНІК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 89, Івано-Франківська область; |
РИБАК |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Барської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
РИБАЛКІНА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 66 територіального виборчого округу № 47, Донецька область; |
РИБЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 24, Дніпропетровська область; |
РИЖКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 112, Луганська область |
РИМАР |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
РИЧКОВУ |
– |
заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами Київської районної в місті Донецьку ради; |
РИЧКОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
РІЗНИК |
– |
заступника начальника з продажу послуг Черкаської філії відкритого акціонерного товариства "Укртелеком"; |
РІШКА |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Виноградівської районної державної адміністрації, Закарпатська область; |
РОВДИЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 54 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
РОГОВОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 203, Черкаська область; |
РОГОЧОГО |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
РОДІТЕЛЕВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 31 територіального виборчого округу № 225, місто Севастополь; |
РОЗМІРЧУК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Теребовлянської районної державної адміністрації, Тернопільська область; |
РОЙ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
РОКИЦЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 19, Волинська область; |
РОЛІК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
РОМАНЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
РОМАНІКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 55, Донецька область; |
РОМАНІХІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
РОМАНОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
РОМАНЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
РОМАНЬКА |
– |
першого заступника Генерального директора – директора із забезпечення ринку послуг Державного підприємства спеціального зв’язку; |
РОМЕНСЬКОГО |
– |
голову Дніпровської районної в місті Херсоні ради; |
РОШКА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 69 територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
РОЩИНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
РУДЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163, Сумська область; |
РУДЕНКО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 83, Запорізька область; |
РУДИКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
РУДИЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 36 територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
РУДІКА |
– |
начальника групи Департаменту особистої охорони Управління державної охорони України; |
РУДНИКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
РУМЯНЦЕВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
РУМЯНЦЕВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
РЯБЕНЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 210 територіального виборчого округу № 18, Вінницька область; |
РЯБЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
САВИЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 81 територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
САВІНСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 81 територіального виборчого округу № 47, Донецька область; |
САВРІЙ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 99, Київська область; |
САВЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 109, Луганська область; |
САВЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
САВЧЕНКО |
– |
секретаря спеціальної дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 68 територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
САВЧУКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 32 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
САДОВСЬКУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область; |
САЗОНОВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 83, Запорізька область; |
САЗОНОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
САЙКЕВИЧ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 176 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
САЙЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 22 територіального виборчого округу № 198, Черкаська область; |
САК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
САКАДИНСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 116, Луганська область; |
САЛАЩЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
САЛТАНЮКА |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63, Житомирська область; |
САНИЦЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 13 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
САПЕР |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 44, Донецька область; |
САПІГУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 94, Київська область; |
САПКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 91 територіального виборчого округу № 61, Донецька область; |
САРБАЄВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
САРИ-ЮРЬЄВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 59, Донецька область; |
САРКІСЯН |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
САРМАТИЦЬКОГО |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
САСИНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
САТУРЧАК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Мостиської районної державної адміністрації, Львівська область; |
САФОНОВА |
– |
начальника відділу з питань інформатики Печерської районної в місті Києві державної адміністрації; |
САФРОНОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
СВИСТУНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 103, Кіровоградська область; |
СВИЩ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Бахмацької районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
СВИЩА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
СВІНКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 189, Херсонська область; |
СВІРІДОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
СВІТА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 57 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
СВІТЛИЧНУ |
– |
спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Первомайської районної державної адміністрації, Харківська область; |
СВІЧКАР |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
СВІЧКАРЯ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
СВЯТНЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації; |
СЕВІДОВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 76 територіального виборчого округу № 164, Сумська область; |
СЕГИНА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 85 територіального виборчого округу № 57, Донецька область; |
СЕЛЮКА |
– |
співробітника охорони Управління Державної охорони України; |
СЕМЕНОВИЧ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 110 територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
СЕМЕНЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
СЕМЕНЮК |
– |
обліковця цеху офсетного друку Державного підприємства Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів; |
СЕМКІВА |
– |
керівника апарату Гусятинської районної державної адміністрації, Тернопільська область; |
СЕМКО |
– |
комірника цеху цінних паперів Державного підприємства Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів; |
СЕМЧИШИНУ |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 9 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
СЕНЬКІВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 38 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
СЕРБІНОВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
СЕРГЄЄВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради, Донецька область; |
СЕРГІЄНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 46, Донецька область; |
СЕРГІЙНИНА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
СЕРДЮК |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 82 територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
СЕРДЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 48 територіального виборчого округу № 55, Донецька область; |
СЕРДЮКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 98, Київська область; |
СЕРЕБРЯНСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
СЕРЕДИНСЬКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 56, Донецька область; |
СЕРЕДУ |
– |
голову Добропільської районної державної адміністрації, Донецька область; |
СЕРЕДУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
СЕРЕДУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 78 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
СЕРІДКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 101 територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
СЕРІКОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 89 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
СИВИРИНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Совєтської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим; |
СИДОРЕНКО |
– |
начальника відділу маркетингу та продажу послуг Державного підприємства спеціального зв’язку; |
СИЗОНЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 45 територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
СИЛИВОННИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 99 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
СИНЕНЬКУ |
– |
заступника голови Запорізької районної ради; |
СИНЯВСЬКОГО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ленінської районної у місті Вінниці ради; |
СИПКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 259 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
СИРОТУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
СИРОТУ |
– |
провідного спеціаліста Департаменту безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
СИТЕНЬКОГО |
– |
фельд’єгеря спеціальних доручень Запорізького обласного вузла спеціального зв’язку; |
СІГОРУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Дружківської міської ради, Донецька область; |
СІКОРСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
СІМІНІХІНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Старобільської районної державної адміністрації, Луганська область; |
СІНЕВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 32 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
СІТНІКОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 67 територіального виборчого округу № 57, Донецька область; |
СКАКУН |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 84 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
СКАЧКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
СКІЦЯ |
– |
директора приватного підприємства "Партнер", Вінницька область; |
СКЛЯРЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
СКОБЛІКОВА |
– |
спеціаліста І категорії Департаменту безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
СКОПЛІНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 7, Автономна Республіка Крим; |
СКОРОХОД |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 34 територіального виборчого округу № 45, Донецька область; |
СКРАЛЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 72, Закарпатська область; |
СКРИГІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
СКРИЛЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область; |
СКРИЛЬ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
СЛИВКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 91 територіального виборчого округу № 47, Донецька область; |
СЛІПЕЦЬКОГО |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
СЛІПКА |
– |
співробітника охорони Управління Державної охорони України; |
СЛІПЦОВА |
– |
Дзержинського міського голову, Донецька область; |
СЛОБОДЯН |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 92, Київська область; |
СЛУЦЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
СЛУЧИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 235 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
СЛЮСАРЕНКО |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
СЛЮСАРЧУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 151 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
СМАКОГУЗ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Красилівської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
СМАКУЛУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 104, Кіровоградська область; |
СМАЛЮГУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 27 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
СМАРОВОЗ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
СМЕРТЕНЮК |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 93, Київська область; |
СМИРНОВА |
– |
консультанта-експерта Департаменту контррозвідки Служби безпеки України; |
СМИРНОВУ |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 7 територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
СМІРНОВА |
– |
начальника адміністративно-господарського відділу Печерської районної в місті Києві державної адміністрації; |
СМІРНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
СМОЛКІНА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Євпаторійської міської ради, Автономна Республіка Крим; |
СМОЛЬЯНІНОВА |
– |
провідного спеціаліста Департаменту безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
СМУЛЬСЬКОГО |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим; |
СНИДУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 59 територіального виборчого округу № 43, Донецька область; |
СОБОЛЕВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 2, Автономна Республіка Крим; |
СОБОЛЕВУ |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188 Херсонська область; |
СОБОЛЬ |
– |
методиста відділу освіти Красноармійської міської ради, Донецька область; |
СОБЧУКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
СОКОЛА |
– |
заступника голови Якимівської районної ради, Запорізька область; |
СОКОЛЕНКО |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 10 територіального виборчого округу № 49, Донецька область; |
СОКОЛОВА |
– |
головного спеціаліста Департаменту безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
СОКОЛОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
СОКОЛЮК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Новоград-Волинської міської ради Житомирської області; |
СОЛДАТОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 208, Чернігівська область; |
СОЛОВ’Я |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
СОЛОВЙОВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великоолександрівської районної державної адміністрації, Херсонська область; |
СОЛОВЙОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 93 територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
СОЛОВЙОВА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
СОЛОВЙОВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Біловодської районної державної адміністрації, Луганська область; |
СОЛОМКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
СОЛОМКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 33 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
СОРОКОПУДА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Народицької районної державної адміністрації, Житомирська область; |
СОРОКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
СПИЧКУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців, виконавчого комітету Роменської міської ради Сумської області; |
СПОДАР |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
СТАВНІЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 133, Миколаївська область; |
СТАВНОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
СТАДНИК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
СТАДНИК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Красноперекопської міської ради, Автономна Республіка Крим; |
СТАДНИКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 168, Тернопільська область; |
СТАЛЕННУ |
– |
керуючого справами виконкому Горлівської міської ради, Донецька область; |
СТАНКЕВИЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
СТАНЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 159, Сумська область; |
СТЕБЛЯНКО |
– |
заступника керівника апарату – начальника організаційного відділу апарату Оріхівської районної державної адміністрації, Запорізька область; |
СТЕЛЬМАХ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
СТЕПАН |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Вижницької районної державної адміністрації, Чернівецька область; |
СТЕПАНЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
СТЕПАНЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
СТЕПАНІЩЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 30 територіального виборчого округу № 198, Черкаська область; |
СТЕПАНЮКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 270 територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
СТЕПАНЮКА |
– |
голову Дзержинської районної в місті Кривому Розі ради, Дніпропетровська область; |
СТЕПКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
СТЕФАНИК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Турківської районної державної адміністрації, Львівська область; |
СТЕЦЕНКА |
– |
начальника сектору оперативного управління Служби доставки Державного підприємства спеціального зв’язку; |
СТЕЦЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 2 територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
СТЕЦЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 21 територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
СТЕЦИШИН |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сокальської районної державної адміністрації, Львівська область; |
СТОЛЯРЕВСЬКУ |
– |
керівника проектів технічної підтримки акціонерного товариства закритого типу "Атлас", місто Київ; |
СТОМІНУ |
– |
секретаря Шахтарської міської ради, Донецька область; |
СТОРОЖЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 7 територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
СТОЯН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 56, Донецька область; |
СТРЕЛЬЧЕНКА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
СТРЕПЕТОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим |
СТРИЖАК |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
СТРИЖЕКОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 89, Івано-Франківська область; |
СТРІЛЕЦЬ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
СТРЮЧКОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 61 територіального виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим; |
СТЯГАЙЛО |
– |
спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лугинської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
СУБАЧЕВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 37 територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
СУБОТУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 102 територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
СУВОРОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 67, Житомирська область; |
СУДАРКІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 176, Харківська область; |
СУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 76 територіального виборчого округу № 50, Донецька область; |
СУЛІМУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
СУЛЬЖЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 36 територіального виборчого округу № 43, Донецька область; |
СУРГУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 8, Автономна Республіка Крим; |
СУРКОВА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 21 територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
СУРОВУ |
– |
бухгалтера-касира окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
СУХАРЄВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Кіровської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим; |
СУХОВІЙ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
СУХОРУЧЕНКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 172, Харківська область; |
СУХОСТАВСЬКУ |
– |
начальника відділу збору та реєстрації нормативних документів товариства |
СУШІНЦЯ |
– |
керівника апарату Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації; |
ТАГАЄВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ТАРАЙКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
ТАРАН |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
ТАРАН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 30 територіального виборчого округу № 55, Донецька область; |
ТАРАНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
ТАРАНУЩЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 189, Херсонська область; |
ТАРАНЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
ТАРАСЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
ТАРАСЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 6 територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
ТАРАСОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
ТАРАСОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
ТАРАСЮК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 117 територіального виборчого округу № 125, Львівська область; |
ТАРЕЄВА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 209, Чернігівська область; |
ТЕДЕЄВА |
– |
довірену особу кандидата на пост Президента України Януковича В.Ф. у територіальному виборчому окрузі № 98, |
ТЕЛЕЧКУН |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 33 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ТЕПЛИНСЬКОГО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Брянківської міської ради, Луганська область; |
ТЕПЛОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 40 територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
ТЕРЕЩЕНКА |
– |
ведучого політичних програм Національної телекомпанії України; |
ТЕРЛЕЦЬКОГО |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 74, Закарпатська область; |
ТЕРНОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 112, Луганська область |
ТЕРНОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 171, Харківська область; |
ТЕРТИЧНУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ТЕСЛЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 25, Дніпропетровська область; |
ТЕСЛЮ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 87 територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ТЕТЕРУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ТИМЕЦЬ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 7 територіального виборчого округу № 118, Львівська область; |
ТИМИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 30 територіального виборчого округу № 117, Львівська область; |
ТИМКІВА |
|
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 26 територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ТИМОФЄЄВУ |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 115, Луганська область; |
ТИМОФЄЄНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 47 територіального виборчого округу № 111, Луганська область; |
ТИМОХІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
ТИМОШЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
ТИМОШЕНКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 131, Миколаївська область; |
ТИМОЩУК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 20, Волинська область; |
ТИМОЩУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
ТИМЧИШИН |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 83 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ТИМЧИШИНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ТИНЯНСЬКУ |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 109, Луганська область; |
ТИТАРЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
ТИХОЛІЗ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 85, Івано-Франківська область; |
ТИХОНЕНКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 54, Донецька область; |
ТИХОНОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
ТИХУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область; |
ТИШИК |
– |
начальника відділу організаційної і наукової роботи апарату Перечинської районної державної адміністрації, Закарпатська область; |
ТИЩЕНКА |
– |
інженера з матеріально-технічного забезпечення окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
ТІВІКОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
ТІТОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
ТІШЕНІНОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
ТКАЛЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
ТКАЛІЧА |
– |
заступника начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Донецької обласної державної адміністрації; |
ТКАЧЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
ТКАЧЕНКО |
– |
керуючу справами виконавчого апарату Великоновосілківської районної ради, Донецька область; |
ТКАЧЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 22 територіального виборчого округу № 225, місто Севастополь; |
ТКАЧЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ТКАЧЕНКО |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 141, Одеська область; |
ТКАЧЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 37, Дніпропетровська область; |
ТКАЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 100 територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
ТКАЧОВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Сєвєродонецької міської ради, Луганська область; |
ТКАЧУКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
ТКАЧУКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Полонської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
ТКАЧУКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мукачівської міської ради, Закарпатська область; |
ТКАЧУН-ПУЗІНУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 211, Чернігівська область; |
ТОВСТІК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
ТОВТА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 108 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ТОКАР |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 40 територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
ТОКАРЧУК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Деражнянської районної державної адміністрації, Хмельницька область; |
ТОЛОЧКА |
– |
секретаря Бердичівської міської ради, Житомирська область; |
ТОНЕНЧУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ТОХМАХЧИ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 60, Донецька область; |
ТРАКАЛЮК |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 62 територіального виборчого округу № 43, Донецька область; |
ТРЕБУНСЬКИХ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 14 територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
ТРЕМБАК |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 115, Луганська область; |
ТРЕТЯК |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
ТРЕТЬЯКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 9, Автономна Республіка Крим; |
ТРІМУ |
– |
голову Першотравневої районної державної адміністрації, Донецька область; |
ТРІСКУНА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Жмеринської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
ТРІЩУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 160 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ТРОХИМЕНКО |
– |
директора обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича Житомирської обласної ради; |
ТРОЯК |
– |
начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Черкаської обласної державної адміністрації; |
ТРУБІНА |
– |
заступника голови Шевченківської районної адміністрації Запорізької міської ради; |
ТУРА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 148, Полтавська область; |
ТУРОК |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 166, Тернопільська область; |
ТУРТУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 25 територіального виборчого округу № 4, Автономна Республіка Крим; |
ТУРЯНИЦЮ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 25 територіального виборчого округу № 71, Закарпатська область; |
ТУШИНСЬКОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 25 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ТЮРМЕНКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Брусилівської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ТЮТЮН |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Рівненської міської ради; |
УЗЕНЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 95, Київська область; |
УКРАЇНЦЕВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 37 територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
УЛЮРУ |
– |
заступника голови Першотравневої районної ради, Донецька область; |
УЛЬЯНОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 86 територіального виборчого округу № 43, Донецька область; |
УРВАЧОВА |
– |
заступника голови Комунарської районної адміністрації Запорізької міської ради; |
УСЕНКА |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №144, Одеська область; |
УСТИМОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 185, Херсонська область; |
УСТЮГОВУ |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 150, Полтавська область; |
УШАКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
УШЕЯРОВА |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
ФАДЕЄВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Балаклавської районної в місті Севастополі державної адміністрації; |
ФЕДІЧЕВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 51 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ФЕДОРЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 7 територіального виборчого округу № 80, Запорізька область; |
ФЕДОРЕНКОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 21 територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
ФЕДОРІНА |
– |
головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Чернігівської обласної державної адміністрації; |
ФЕДОРОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 69 територіального виборчого округу № 62, Донецька область; |
ФЕДОРОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 62, Донецька область; |
ФЕДОРУЦУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Арцизької районної державної адміністрації, Одеська область; |
ФЕДОРЧУКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ФЕДОСЕЄНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 224, місто Севастополь; |
ФЕДОТОВА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 14 територіального виборчого округу № 42, Донецька область; |
ФЕДОТОВУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Одеської обласної державної адміністрації; |
ФЕДЧАКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 87 територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
ФЕДЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
ФЕДЧУН |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
ФЕЛЛЕРА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Гайсинської районної державної адміністрації, Вінницька область; |
ФЕНЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
ФЕРЕНЦЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
ФЕСАНА |
– |
офіцера безпеки Управління Державної охорони України; |
ФЕСЕНКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Менської районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
ФИЛИППОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
ФІЛІППОВА |
– |
начальника Сєвєродонецького міського відділу управління Служби безпеки України в Луганській області; |
ФІЛІППОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 41, Донецька область; |
ФІЛІПЧУК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ФІЛОНЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 186 територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область; |
ФОДОРА |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 91 територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
ФОМЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 47 територіального виборчого округу № 45, Донецька область; |
ФОМІНА |
– |
довірену особу кандидата на пост Президента України Ратушняка С.М. у територіальному виборчому окрузі № 98, Київська область; |
ФРОЛОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
ФУР |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Воловецької районної державної адміністрації, Закарпатська область; |
ФУРАЄВУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
ФУРДИН |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127, Львівська область; |
ФУРМАНОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 50, Донецька область; |
ХАРЛАНА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 173, Харківська область; |
ХАРЧЕНКА |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткінської міської ради, Сумська область; |
ХАРЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 178, Харківська область; |
ХАРЧЕНКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 8 територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
ХАТКЕВИЧ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 20 територіального виборчого округу № 201, Черкаська область; |
ХВОРОСТ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
ХИЖНЯКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 52 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ХІТРИЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 190, Хмельницька область; |
ХМАРУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 30 територіального виборчого округу № 107, Луганська область; |
ХМЕЛЬОВСЬКУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кодимської районної державної адміністрації, Одеська область; |
ХМІЛЬНИК |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 169, Тернопільська область; |
ХОМЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 107 територіального виборчого округу № 45, Донецька область; |
ХОМЕНКО |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Смілянської міської ради, Черкаська область; |
ХОМЕНЧУК |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого органу Оболонської районної в місті Києві ради; |
ХОМЧУК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької районної державної адміністрації; |
ХОХЛОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 78 територіального виборчого округу № 201, Черкаська область; |
ХОХРУЩЕВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191, Хмельницька область; |
ХРАМЦОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 10, Автономна Республіка Крим; |
ХУДИК |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ХУДОЛІЙ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Алчевської міської ради, Луганська область; |
ХУДОЛІЙ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 6 територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
ЦАРЕНКОВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 56 територіального виборчого округу № 43, Донецька область; |
ЦЕБАК |
– |
головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації; |
ЦЕБРО |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 197, Черкаська область; |
ЦЕГЕЛЬСЬКОГО |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 31, Дніпропетровська область; |
ЦЕРКОВНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 11 територіального виборчого округу № 14, Вінницька область; |
ЦЕРКУНИК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
ЦИБУЛЬСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 74 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ЦИМБАЛІСТ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 107 територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
ЦІМБОЛИНЦЯ |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 71, Закарпатська область; |
ЦМАК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 115, Луганська область; |
ЦОКОЛЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 26, Дніпропетровська область; |
ЦУПУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим; |
ЧАГОВЕЦЬ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
ЧАЙКОВСЬКОГО |
– |
начальника відділу мережевих технологій акціонерного товариства закритого типу "Атлас", місто Київ; |
ЧАЙКОВСЬКУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 4 територіального виборчого округу № 76, Запорізька область; |
ЧАЙКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 174, Харківська область; |
ЧАУСОВСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 43, Донецька область; |
ЧВІРОВУ |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 113, Луганська область; |
ЧЕБАНА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 142, Одеська область; |
ЧЕБАН-ЛЯНКУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 145, Одеська область; |
ЧЕБОТАРЬОВУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; |
ЧЕВЕРДУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
ЧЕГРАХЧИ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 43, Донецька область; |
ЧЕПІГУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 187 територіального виборчого округу № 114, Луганська область; |
ЧЕПУХІНУ |
– |
заступника головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 55, Донецька область; |
ЧЕРЕВКО |
– |
діловода окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 217, місто Київ; |
ЧЕРЕКАЛОВУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 51, Донецька область; |
ЧЕРЕПАХІНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Станично-Луганської районної державної адміністрації, Луганська область; |
ЧЕРКАШИНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 114 територіального виборчого округу № 181, Харківська область; |
ЧЕРНЕТУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 211, Чернігівська область; |
ЧЕРНИКОВА |
– |
голову Шахтарської районної державної адміністрації, Донецька область; |
ЧЕРНИШЕВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Одеська область; |
ЧЕРНИШОВУ |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
ЧЕРНОГОР |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 31 територіального виборчого округу № 50, Донецька область; |
ЧЕРНУШЕВИЧ |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської районної державної адміністрації, Донецька область; |
ЧЕРНЯВСЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 98 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ЧЕРНЯКОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 231 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
ЧЕРСТВОГО |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 50 територіального виборчого округу № 32, Дніпропетровська область; |
ЧЕРТКОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 19 територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ЧИЖЕВСЬКОГО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Овруцької районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ЧИЖОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 36 територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
ЧИНЯКОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 55 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ЧИРУХІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим; |
ЧМИХ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 219, місто Київ; |
ЧОНКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 200, Черкаська область; |
ЧОРНОГО |
– |
головного юрисконсульта юридичного управління Київської міської філії акціонерного комерційного банку "Укрсоцбанк", Житомирська область; |
ЧОРНОКОЖУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 157 територіального виборчого округу № 205, Чернівецька область; |
ЧОРНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 130, Миколаївська область; |
ЧОРНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 106, Луганська область; |
ЧОРНЯКА |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 166, Тернопільська область; |
ЧУБ’ЮК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 155, Рівненська область; |
ЧУБАР |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 58, Донецька область; |
ЧУБІРКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 40 територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
ЧУДАКОВА |
– |
провідного спеціаліста відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України; |
ЧУДІНОВА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим; |
ЧУЖИНОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 108, Луганська область; |
ЧУЙКО |
– |
голову дільничної виборчої комісії № 24 територіального виборчого округу № 211, Чернігівська область; |
ЧУМАК |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Бердичівської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ЧУМАК |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
ЧУМАЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 170, Харківська область; |
ЧУПОВУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 43 територіального виборчого округу № 179, Харківська область; |
ШАЛАГІНУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 130 територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ШАЛУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 76 територіального виборчого округу № 120, Львівська область; |
ШАМАЄВУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 79 територіального виборчого округу № 129, Миколаївська область; |
ШАМІНУ |
– |
заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації; |
ШАПОВАЛ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 182, Харківська область; |
ШАПОВАЛЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 160, Сумська область; |
ШАФОВАЛА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 146, Полтавська область; |
ШАЦЬКОГО |
– |
провідного спеціаліста Департаменту безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; |
ШАШЛО |
– |
консультанта окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
ШЕВАГУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 85, Івано-Франківська область; |
ШЕВЦОВА |
– |
оператора комп’ютерного набору окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 177, Харківська область; |
ШЕВЧЕНКА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим; |
ШЕВЧЕНКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 34 територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
ШЕВЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 188, Херсонська область; |
ШЕВЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ШЕВЧЕНКО |
– |
головного бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 5, Автономна Республіка Крим; |
ШЕВЧЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
ШЕВЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 29, Дніпропетровська область; |
ШЕВЧУКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ШЕІНУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 53, Донецька область; |
ШЕЛЕСТ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 113 територіального виборчого округу № 23, Волинська область; |
ШЕЛЕШКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 13, Вінницька область; |
ШЕМЕЧКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Стрийської районної державної адміністрації, Львівська область; |
ШЕПЕЛЯ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 222, місто Київ; |
ШИМЧЕНКО |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації; |
ШИМЧУК |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 215, місто Київ; |
ШИМЧУКА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 84 територіального виборчого округу № 204, Чернівецька область; |
ШИПІНСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
ШІТЄВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 120 територіального виборчого округу № 70, Закарпатська область; |
ШКАРІВСЬКОГО |
– |
помічника голови Одеської обласної ради; |
ШКЛЯРОВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ріпкинської районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
ШКЛЯРУКА |
– |
заступника голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 119, Львівська область; |
ШКОДУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чугуївської районної державної адміністрації, Харківська область; |
ШКРАБІЙ |
– |
головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Андрушівської районної державної адміністрації, Житомирська область; |
ШКРОБТАК |
– |
заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Хмельницької міської ради; |
ШЛЕЄНКОВА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 35 територіального виборчого округу № 51, Донецька область; |
ШЛЬОМСЬКУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 121, Львівська область; |
ШМАКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 79, Запорізька область; |
ШМАТОВА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Зміївської районної державної адміністрації, Харківська область; |
ШМИГА |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ШНАЙДЕР |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63, Житомирська область; |
ШОВГЕЛЮ |
– |
керуючу справами Саксаганської районної в місті Кривому Розі ради, Дніпропетровська область; |
ШОСТАКА |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 51, Донецька область; |
ШОСТАЦЬКУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 169 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
ШПАК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 83 територіального виборчого округу № 192, Хмельницька область; |
ШПИЧКУ |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 71, Закарпатська область; |
ШПОРЕНКА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 61, Донецька область; |
ШТЕПУ |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 46 територіального виборчого округу № 54, Донецька область; |
ШУБУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації, Львівська область; |
ШУЛЯКА |
– |
директора приватного підприємства "Лановецьке", Хмельницька область; |
ШУЛЬГУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 11, Вінницька область; |
ШУЛЬСЬКОГО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, Тернопільська область; |
ШУПТУ |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 6, Автономна Республіка Крим; |
ШУРУБУРУ |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 144, Одеська область; |
ЩЕГЛОВА |
– |
аналітика акціонерного товариства закритого типу "Атлас", місто Київ; |
ЩЕПАЩЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 82, Запорізька область; |
ЩЕРБИНУ |
– |
начальника Київського (регіонального) відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату виконавчого органу Київської міської ради; |
ЩИГОЛЯ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 158 територіального виборчого округу № 15, Вінницька область; |
ЩИРБУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 123, Львівська область; |
ЩОКІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ЮГАСА |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 58 територіального виборчого округу № 69, Закарпатська область; |
ЮРЧУКА |
– |
заступника директора Закарпатського обласного вузла спеціального зв’язку; |
ЮСАКОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 110, Луганська область; |
ЮХТУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Краснопільської районної державної адміністрації, Сумська область; |
ЮШКЕВИЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 1 територіального виборчого округу № 65, Житомирська область; |
ЮЩЕНКА |
– |
помічника народного депутата України; |
ЮЩЕНКО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 52, Донецька область; |
ЮЩУКА |
– |
співробітника охорони Управління Державної охорони України; |
ЯВТУШЕНКО-РУСНАК |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 14 територіального виборчого округу № 73, Закарпатська область; |
ЯГОВЕНКО |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ічнянської районної державної адміністрації, Чернігівська область; |
ЯГОФАРОВУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 184, Херсонська область; |
ЯКОВЕНКА |
– |
заступника начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Краматорської міської ради, Донецька область; |
ЯКОВЕНКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Теплицької районної державної адміністрації, Вінницька область; |
ЯКОВИНУ |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Калуської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область; |
ЯКУБОВСЬКУ |
– |
секретаря окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 89, Івано-Франківська область; |
ЯКУШКА |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 28 територіального виборчого округу № 220, місто Київ; |
ЯНОВСЬКОГО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 12, Вінницька область; |
ЯНЧУКА |
– |
керуючого справами виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, Житомирська область; |
ЯНЧУКА |
– |
начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Хмельницької районної державної адміністрації; |
ЯРКІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 77, Запорізька область; |
ЯРКОВА |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 3, Автономна Республіка Крим; |
ЯРМАКА |
– |
юриста окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 162, Сумська область; |
ЯРМАРКІНУ |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 66 територіального виборчого округу № 75, Запорізька область; |
ЯРМОШЕВИЧ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 118 територіального виборчого округу № 186, Херсонська область; |
ЯРМУША |
– |
системного адміністратора окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 213, Чернігівська область; |
ЯРОВУ |
– |
головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Харківської обласної державної адміністрації; |
ЯРОШЕНКО |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 1, Автономна Республіка Крим; |
ЯРУЛІНУ |
– |
члена окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 180, Харківська область; |
ЯСІНСЬКУ |
– |
бухгалтера окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 66, Житомирська область; |
ЯСТРЕБУ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 7 територіального виборчого округу № 153, Полтавська область; |
ЯСЬКІВ |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 51 територіального виборчого округу № 122, Львівська область; |
ЯТЧЕНКО |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 48 територіального виборчого округу № 46, Донецька область; |
ЯЦИШИНА |
– |
секретаря Брянківської міської ради, Луганська область; |
ЯЦЬКОГО |
– |
голову окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 62, Донецька область. |
Голова Центральної виборчої комісії В. ШАПОВАЛ