УКРАЇНА
Центральна виборча комісія
Постанова
м. Київ
18 березня 2015 року № 26
Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії
За сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень, відповідно до Положення про Подяку Центральної виборчої комісії, затвердженого постановою Комісії від 23 березня 2010 року № 269, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 10 частини другої статті 26 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
Відзначити Подякою Центральної виборчої комісії:
Окружні виборчі комісії |
|||
|
|||
Дніпропетровська область |
|||
АНДРУША |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 35; |
|
БОЯРЧЕНКО |
– |
заступник голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 35; |
|
ВОЛИНЕЦЬ |
– |
начальник управління організаційної роботи апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації; |
|
КОМАР |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 35; |
|
СОКУР |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 35; |
|
ШЕВЧЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 35. |
|
Закарпатська область |
|||
ГЕЧКО |
– |
діловод окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71; |
|
ГОРДИНСЬКА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71; |
|
КАДАР |
– |
бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71; |
|
РОШКО-САБОВ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 71. |
|
Запорізька область |
|||
АЛЕКСЄЄВА |
– |
заступник голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 80; |
|
БЕРДНІКОВ |
– |
системний адміністратор окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
БРАТІЩЕНКО |
– |
інженер з матеріально-технічного забезпечення окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81; |
|
ВЛАСЮК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81; |
|
ГЕРАСИМЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78; |
|
ДАНИЛЬЧЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 80; |
|
ЗГУРСЬКА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78; |
|
КАРХАЧОВ |
– |
заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату Запорізької обласної державної адміністрації; |
|
КОЛЕСНИК |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 80; |
|
КОШЕЛЄВ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78; |
|
КРИВНИЙ |
– |
начальник організаційного відділу апарату Чернігівської районної державної адміністрації Запорізької області; |
|
ЛЕГЕЙДА |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78; |
|
ЛИСАК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 78; |
|
МАТВІЄНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 80; |
|
СВИЩО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81; |
|
СВИЩО |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81; |
|
ТАРАН |
– |
заступник голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 230572 одномандатного виборчого округу № 81; |
|
ТЕРЕЩЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81; |
|
ТОМАШЕВИЧ |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 80; |
|
ТОРОП |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81; |
|
ШОСТАК |
– |
начальник відділу культури виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області; |
|
ЩЕПАЩЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 81; |
|
ЮРЧЕНКО |
– |
завідувач сектору організаційної роботи, внутрішньої політики та планування відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області. |
|
Івано-Франківська область |
|||
ДЗЕМБАК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 87; |
|
КОЗЬМИН |
– |
головний бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
МИКИТЮК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 87. |
|
Миколаївська область |
|||
АФОНІН |
– |
системний адміністратор окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
ЖОВНЕРИК |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 127; |
|
ІВАНІШИН |
– |
юрист окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 127; |
|
ПОЛУШИН |
– |
співробітник Управління Служби безпеки України в Миколаївській області; |
|
ЧУГАЄВ |
– |
бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 127. |
|
Одеська область |
|||
БОГУНЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 134; |
|
ВАСИЛЬЄВ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 134; |
|
ДЕМІНСЬКА |
– |
юрист окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133; |
|
ЗЕМЛЯНОЙ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 134; |
|
ІЛЬІНСЬКА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 134; |
|
КАЧУР |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 134; |
|
ЛЕВЧЕНКО |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133; |
|
МОЗГОВИЙ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 140; |
|
ПЕТРЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 140; |
|
СВІТЛИЧНА |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133; |
|
СТОЯН |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133; |
|
ЦЕРНА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 133. |
|
Полтавська область |
|||
БЕР’ЯКІНА |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 147; |
|
БУШМАН |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 146; |
|
ВЕКЛИЧ |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 530977 одномандатного виборчого округу № 147; |
|
ГАЙЧЕНЯ |
– |
секретар дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 530444 одномандатного виборчого округу № 151; |
|
ГЕРАСИМЕНКО |
– |
головний бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
ГРЕБІННИК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 147; |
|
ГРИГОРЕНКО |
– |
заступник голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 530721 одномандатного виборчого округу № 151; |
|
ГРИЦЕНКО |
– |
заступник голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
КІР’ЯНОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 148; |
|
КРАСНОКУТСЬКА |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 531118 одномандатного виборчого округу № 146; |
|
КРИВАЛЬЧУК |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 531030 одномандатного виборчого округу № 147; |
|
КРУГЛОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 147; |
|
ЛИТВИНЕНКО |
– |
член дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 530417 одномандатного виборчого округу № 151; |
|
ЛОБАС |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 146; |
|
ЛОЗА |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 530186 одномандатного виборчого округу № 147; |
|
МАГДА |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 531101 одномандатного виборчого округу № 146; |
|
МАЙБОРОДА |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 146; |
|
МЕЛЬНИК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 146; |
|
МИСЛОВЕЦЬ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 147; |
|
ОСТАПЕНКО |
– |
член дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 530515 одномандатного виборчого округу № 151; |
|
ОТРОША |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 531107 одномандатного виборчого округу № 146; |
|
ПЕРВАКОВ |
– |
системний адміністратор окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
СВЯТАШ |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 531025 одномандатного виборчого округу № 147; |
|
СКОСОГОРЕНКО |
– |
бухгалтер-касир окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 148; |
|
ШЕХОВЦОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 148. |
|
Рівненська область |
|||
ВИШНЕВСЬКИЙ |
– |
оператор комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 155; |
|
ГЕНЕРАЛЬЧУК |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 154; |
|
ДЕМ’ЯНОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 152; |
|
ДЗЕЦЬКО |
– |
керівник апарату Рівненської районної державної адміністрації; |
|
ДМИТРЕНКО |
– |
юрист окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 153; |
|
ЗАВАДСЬКА |
– |
діловод-консультант окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
ЗАГИНЕЙ |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 153; |
|
ЗІМЕНОК |
– |
юрисконсульт окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 155; |
|
КОНДРАТЮК |
– |
бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 154; |
|
КРИВОРУЧКО |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 155; |
|
КУПЕЦЬ |
– |
касир окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 153; |
|
НАЗАРЕЦЬ |
– |
юрист окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 156; |
|
ОЛІЙНИК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 156; |
|
ПИЛИПОВЕЦЬ |
– |
заступник голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
ПІНЧУК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 155; |
|
РУДИЙ |
– |
системний адміністратор окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
СЕРЕДЮК |
– |
керуючий справами виконавчого комітету Рівненської міської ради; |
|
СОСНОВСЬКА |
– |
головний бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
СТЕЛЬМАХ |
– |
керівник апарату Сарненської районної державної адміністрації; |
|
СТЕПЧУК |
– |
діловод дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 560046 одномандатного виборчого округу № 156; |
|
ТЕРЕЩЕНКО |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 156; |
|
ХОМЧИК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 152; |
|
ХРАПЕЙЧУК |
– |
бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 153; |
|
ЧАЙКОВСЬКА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 155; |
|
ШЕВЧУК |
– |
діловод окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 152. |
|
Сумська область |
|||
ВОЛЧЕНКО |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590135 одномандатного виборчого округу № 159; |
|
ГЛУЩЕНКО |
– |
юрист окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 162; |
|
ДАЦЕНКО |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590828 одномандатного виборчого округу № 161; |
|
ДЕМИДОВ |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590860 одномандатного виборчого округу № 160; |
|
ДОВГОПОЛИЙ |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590190 одномандатного виборчого округу № 159; |
|
КАРПЕНКО |
– |
головний бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
КУЧЕР |
– |
системний адміністратор окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
ЛЕВИЦЬКИЙ |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590820 одномандатного виборчого округу № 162; |
|
ЛІФАР |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 162; |
|
МИХАЙЛИК |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590341 одномандатного виборчого округу № 161; |
|
П’ЯТНИЦЯ |
– |
секретар дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590561 одномандатного виборчого округу № 159; |
|
ПИЛИПЕНКО |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590744 одномандатного виборчого округу № 159; |
|
ПІДЛИПЕНЕЦЬ |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590782 одномандатного виборчого округу № 160; |
|
СЕРДЮК |
– |
член дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590783 одномандатного виборчого округу № 160; |
|
СПАСЬОНОВ |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590107 одномандатного виборчого округу № 162; |
|
СТЕЦЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 161; |
|
ТАРАН |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 161; |
|
ФРОЛОВА |
– |
секретар дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 590869 одномандатного виборчого округу № 160; |
|
ЧУРІНОВ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 162. |
|
Тернопільська область |
|||
БУРА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 163; |
|
КОЗЕЛКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 163; |
|
СИНЯК |
– |
діловод окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 163; |
|
ТИЦЯК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 163. |
|
Харківська область |
|||
АВРАМКІН |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170; |
|
АРТЕМЕНКО |
– |
головний бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
БИСОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171; |
|
БРЕУС |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 631305 одномандатного виборчого округу № 169; |
|
БУТЕНКО |
– |
юрист окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 173; |
|
ВАЛКОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170; |
|
ВАЩУК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 176; |
|
ВЕРЕТУН |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 168; |
|
ВОРОНА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172; |
|
ГАЄВА |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 631361 одномандатного виборчого округу № 171; |
|
ГЕНЬКІНА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170; |
|
ГОНЧАРЕНКО |
– |
головний бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
ГОФЕЛЬД |
– |
юрист окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172; |
|
ДЕМЧЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 168; |
|
ДЕРЕВ’ЯНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171; |
|
ДУГІНА |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181; |
|
ДЯКОВА |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181; |
|
ЖАРІКОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172; |
|
ЖИВОГЛЯД |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172; |
|
ЖУКОВ |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 169; |
|
ЗАСЛАВСЬКА |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 631317 одномандатного виборчого округу № 173; |
|
ЗОЛОТУХІНА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181; |
|
ІВАНОВА |
– |
головний бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
КАЛІНІЧЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 169; |
|
КОВШАР |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171; |
|
КОЛОМІЄЦЬ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 176; |
|
КОРОТЯ |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 630013 одномандатного виборчого округу № 178; |
|
КОТЛЯР |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178; |
|
КРАВЧИНА |
– |
заступник голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
КРУЧИНА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181; |
|
ЛОМОНОСОВ |
– |
заступник голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
МАКОГОН |
– |
системний адміністратор окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
МАРТИНЕНКО |
– |
бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 173; |
|
МІТЯЄВ |
– |
діловод окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178; |
|
МОРОХОВСЬКИЙ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 176; |
|
МУСАТОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 168; |
|
НАЙДЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178; |
|
НЕСТЕРЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 173; |
|
НОВІКОВ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 168; |
|
ПАНАСЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172; |
|
ПЕРЕПЕЛИЦЯ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 168; |
|
ПЕРЦУХОВА |
– |
головний бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
ПІВНЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170; |
|
ПРЯДІЄВ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 178; |
|
РЯДЕНЦОВА |
– |
діловод окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170; |
|
СІЛЬЧЕНКО |
– |
системний адміністратор окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
СОКОЛОВ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 168; |
|
СОКОЛОВ |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 173; |
|
СОРОКІН |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 631313 одномандатного виборчого округу № 169; |
|
СПАСОВ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181; |
|
СТЕБЛЯНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 168; |
|
СУРГАЙ |
– |
оператор комп’ютерного набору окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 170; |
|
СУШКО |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 631527 одномандатного виборчого округу № 169; |
|
ТАРАН |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171; |
|
ТАТАРОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 181; |
|
ТУРБАР |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 631234 одномандатного виборчого округу № 169; |
|
ШЕВЦОВ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171; |
|
ШМАНДІЙ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 172; |
|
ЮКЛЯЄВСЬКА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 171. |
|
Хмельницька область |
|||
БАРДЕЦЬКИЙ |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 187; |
|
БАСИСТА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193; |
|
БЕЛІНСЬКА |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 681131 одномандатного виборчого округу № 188; |
|
БІЛАН |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 187; |
|
БОНДАР |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 188; |
|
БОРЩУК |
– |
начальник Шепетівського міського відділу внутрішніх справ Управління Міністерства внутрішніх справ України у Хмельницькій області; |
|
ВОЛИНЕЦЬ |
– |
заступник голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 680578 одномандатного виборчого округу № 189; |
|
ВРУБЛЕВСЬКА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 192; |
|
ГІЛЕВИЧ |
– |
головний бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
ДЕМКОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 192; |
|
ДЬОМІН |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 190; |
|
ЗАШКОЛЬНА |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 191; |
|
КВАСНИЦЬКИЙ |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 188; |
|
КЛЮКА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 187; |
|
КОНДРАТЮК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 190; |
|
КОНДРУШЕНКО |
– |
заступник голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
КОРОЛЬОВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 188; |
|
КОСТРУБСЬКА |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 187; |
|
КУПЧИК |
– |
керівник апарату Дунаєвецької районної державної адміністрації; |
|
ЛИХОБАБА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 190; |
|
ЛІЩУК |
– |
системний адміністратор окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
МАЙДАНЧУК |
– |
головний бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
МАКСИМЧУК |
– |
заступник голови окружної виборчої комісії одномандатного виборчого |
|
МОТОЗЮК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 191; |
|
НАРОЖНА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 191; |
|
НЕСТЮК |
– |
секретар дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 680580 одномандатного виборчого округу № 189; |
|
ПІДСКОЦЬКИЙ |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193; |
|
ПОЛІЩУК |
– |
заступник голови Дунаєвецької районної ради; |
|
ТКАЧУК |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 681387 одномандатного виборчого округу № 189; |
|
ТКАЧУК |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 193; |
|
ЧЕРЕВЧЕНКО |
– |
керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради; |
|
ЧЕРНИШОВА |
– |
секретар окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 192; |
|
ЯКУШЕВА |
– |
заступник голови Красилівської районної ради. |
|
Чернігівська область |
|||
БЕЗКОРОВАЙНИЙ |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 740095 одномандатного виборчого округу № 208; |
|
ЗОЗУЛЯ |
– |
начальник організаційного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації; |
|
КАЛАШНІК |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 740003 одномандатного виборчого округу № 208; |
|
КЛЕПАЧ |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 208; |
|
КОРНІЄНКО |
– |
секретар дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 740112 одномандатного виборчого округу № 208; |
|
КОРОБОВ |
– |
голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 210. |
|
ЛЯЩЕНКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 208; |
|
МОХОНЬКО |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 208; |
|
НЕРУШ |
– |
керівник апарату Менської районної державної адміністрації; |
|
СЕМЕШКО |
– |
заступник голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 740784 одномандатного виборчого округу № 208. |
Місто Київ |
||
АЛЄКСЄЄНКО |
– |
заступник голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації; |
ГУРТ |
– |
директор товариства з обмеженою відповідальністю "Сад-Люкс" (готель "Астері"); |
ДОВГАЛЬ |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800332 одномандатного виборчого округу № 215; |
ДУДАРЄВА |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800243 одномандатного виборчого округу № 213; |
ЖИГАН |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800279 одномандатного виборчого округу № 213; |
КАРМАН |
– |
керівник апарату Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації; |
КОВАЛЕВСЬКА |
– |
заступник директора Київської дитячої школи мистецтв № 3; |
КРАМАРЕНКО |
– |
заступник голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 800225 одномандатного виборчого округу № 213; |
РЕУЧЕНКО |
– |
голова дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 801079 одномандатного виборчого округу № 213; |
РОЗИГРАЄВА |
– |
член окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 213; |
САВЧЕНКО |
– |
бухгалтер-касир окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 215; |
ШЕВЧЕНКО |
– |
бухгалтер окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 215; |
ЮРЧЕНКО |
– |
начальник відділу охорони громадського порядку Деснянського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві. |
Органи ведення та регіональні органи адміністрування |
||
|
||
Вінницька область |
||
БАБЧИК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Липовецької районної державної адміністрації; |
КИНАЛЬ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Вінницької міської ради; |
КОРНЄВА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шаргородської районної державної адміністрації; |
КОТКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Вінницької міської ради; |
ПЕРЕПЕЛІНА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ладижинської міської ради; |
РИБАК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Барської районної державної адміністрації; |
СЛЮСАРЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Козятинської районної державної адміністрації; |
СТАШКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Хмільницької районної державної адміністрації; |
ТРАЧЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тульчинської районної державної адміністрації. |
Волинська область |
||
ГОВІН |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любешівської районної державної адміністрації; |
ГОЛІЦИНА-ЧАЗОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Володимир-Волинської районної державної адміністрації; |
КІНДЮК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Нововолинської міської ради; |
КОБЗАР |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рожищенської районної державної адміністрації; |
КОРЧУК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шацької районної державної адміністрації; |
КУЧМАН |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради; |
ЛУК’ЯНЧУК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іваничівської районної державної адміністрації; |
ПІНКЕВИЧ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ратнівської районної державної адміністрації; |
САХАРЧУК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради; |
САЦЬ |
– |
провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації; |
СМАЛЬ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ковельської районної державної адміністрації; |
ХОДАКОВСЬКА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради; |
ХОМЧУК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької районної державної адміністрації; |
ХОЦЕВИЧ |
– |
спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Камінь-Каширської районної державної адміністрації. |
Дніпропетровська область |
||
БАЛЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Дзержинської районної у |
ВИНОГРАДОВА |
– |
завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Жовтневої районної у місті Кривому Розі ради; |
ГНАТІВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Баглійської районної у місті Дніпродзержинську ради; |
ДЯЧЕНКО-ШВЕЦОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Новомосковської міської ради; |
ЗОЗУЛЯ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради; |
КОВАЛЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Жовтоводської міської ради; |
КОВАЛЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації; |
ПРОХОРКІНА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Синельниківської районної державної адміністрації; |
РУДЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Ленінської районної у місті Дніпропетровську ради. |
Житомирська область |
||
БРАЙОН |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Чуднівської районної державної адміністрації; |
ВИСОЧИНСЬКИЙ |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Малинської міської ради; |
ГОМОНОВА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Коростенської районної державної адміністрації; |
ДАНИЛЬЧУК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ємільчинської районної державної адміністрації; |
КОЛОМІЙЧУК |
– |
заступник завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців Богунської районної ради міста Житомира; |
МИКИТЮК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Лугинської районної державної адміністрації; |
МИРОНЧУК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Житомирської районної державної адміністрації; |
СЕМЕНЧУК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Бердичівської міської ради; |
СЕРГІЙЧУК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Попільнянської районної державної адміністрації; |
СОРОКОПУД |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Народицької районної державної адміністрації. |
Закарпатська область |
||
КИКИРЧИНЬ |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Виноградівської районної державної адміністрації; |
ЛЕТКА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Хустської районної державної адміністрації; |
МАРКАНИЧ |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іршавської районної державної адміністрації; |
МАРОШАН |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Ужгородської міської ради; |
СМОЛІНСЬКА |
– |
спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Хустської міської ради. |
Запорізька область |
||
БУРЦЕВА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Веселівської районної державної адміністрації; |
ГРИНЬКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Пологівської районної державної адміністрації; |
ДМИТРЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Вільнянської районної державної адміністрації; |
КІДАЛОВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бердянської міської ради; |
ПАВЛЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Енергодарської міської ради; |
СЕМЕНОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Запорізької районної державної адміністрації; |
СИВАЩЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мелітопольської міської ради; |
ЯРОШЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Токмацької районної державної адміністрації. |
Івано-Франківська область |
||
БРЕЗІЦЬКИЙ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тлумацької районної державної адміністрації; |
ВЛАДИКА |
– |
начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації; |
ЛАЗОРКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Городенківської районної державної адміністрації; |
ПОНАЙДА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Івано-Франківської міської ради. |
Київська область |
||
КОРБА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Фастівської районної державної адміністрації; |
КОРНІЄНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Фастівської міської ради; |
ОЛЕКСЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іванківської районної державної адміністрації; |
РЖЕВСЬКА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Броварської міської ради; |
САХНО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації; |
ТКАЧУК |
– |
начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації; |
ХОДАКІВСЬКА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Згурівської районної державної адміністрації; |
ЧОРНА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Березанської міської ради. |
Кіровоградська область |
||
ДАЦЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новоархангельської районної державної адміністрації; |
ДУМАНСЬКА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Добровеличківської районної державної адміністрації; |
ЖУРАВЛЬОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Онуфріївської районної державної адміністрації; |
ЗВІЗДОВСЬКА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Долинської районної державної адміністрації; |
КРУЖКОВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Світловодської районної державної адміністрації; |
КУДІНОВИЧ |
– |
провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Олександрійської міської ради; |
ПОЛЯКОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Ленінської районної у місті Кіровограді ради; |
ПОТАНІНА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Світловодської міської ради; |
СУРЖОК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новомиргородської районної державної адміністрації; |
ТИМЧЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Маловисківської районної державної адміністрації. |
Луганська область |
||
АНТОНОВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новоайдарської районної державної адміністрації; |
ВОЛЧАНСЬКА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської ради; |
ГОРШКОВА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської ради; |
ЗАВОЛОДЬКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новопсковської районної державної адміністрації; |
КРИЛОВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кремінської районної державної адміністрації; |
НЕЧЕПОРЧУК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Рубіжанської міської ради; |
ОМЕЛЬЧЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Міловської районної державної адміністрації; |
ПАНТЕЛЄЄВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Попаснянської районної державної адміністрації; |
РУКАВІЦИНА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Міловської районної державної адміністрації; |
ЩЕРБИНА |
– |
провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Марківської районної державної адміністрації. |
Львівська область |
||
БІЛЕЦЬКИЙ |
– |
завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців Трускавецької міської ради; |
ДУДРА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Жидачівської районної державної адміністрації; |
КОПИЛЬЧАК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Франківської районної адміністрації Львівської міської ради; |
МАЛИНІВСЬКИЙ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Дрогобицької міської ради; |
МЕЛЬНИК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сокальської районної державної адміністрації; |
МИКИТКА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради; |
НИКИФОРІВ |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Моршинської міської ради; |
ОНИЩУК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Бродівської районної державної адміністрації; |
ПУШКАР |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Галицької районної адміністрації Львівської міської ради. |
Миколаївська область |
||
КИНДИЛЕВИЧ |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради; |
КІР’ЯК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кривоозерської районної державної адміністрації; |
КУЛІНІЧ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Арбузинської районної державної адміністрації; |
МОЛДОВАНОВ |
– |
головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Миколаївської обласної державної адміністрації; |
МУРАЧОВА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Березанської районної державної адміністрації; |
ПРИЙМАЧЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Арбузинської районної державної адміністрації; |
ХАРЧЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Ленінського району Миколаївської міської ради. |
Одеська область |
||
ВІТЕНЧУК Діана Дмитрівна |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Київської районної адміністрації Одеської міської ради; |
ГЕРАСИМЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ізмаїльської міської ради; |
ДАР’ЄВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Білгород-Дністровської міської ради; |
КОЖАНОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради; |
ЛАЗАРЄВА |
– |
заступник начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Малиновської районної адміністрації Одеської міської ради; |
ПЕРІШКОВА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Котовської міської ради; |
РЕБРОВ |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Іллічівської міської ради; |
РОЗУМЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Білгород-Дністровської районної державної адміністрації; |
САВЧЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Комінтернівської районної державної адміністрації; |
СТАФЄЄВ |
– |
заступник начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Приморської районної адміністрації Одеської міської ради. |
Полтавська область |
||
КОЛОМІЄЦЬ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Комсомольської міської ради; |
КОТЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Полтавської обласної державної адміністрації; |
КРАМАРЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Котелевської районної державної адміністрації; |
ЛИННИК |
– |
спеціаліст І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Крюківської районної у місті Кременчуці ради; |
МАКОСОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лубенської районної державної адміністрації; |
МАМУТОВ |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шишацької районної державної адміністрації; |
МАРТИНЕНКО |
– |
завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Автозаводського району міста Кременчука; |
ШИФАН |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Миргородської районної державної адміністрації. |
Рівненська область |
||
ВАХОВСЬКА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рокитнівської районної державної адміністрації; |
ГЕРАСИМЧУК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Кузнецовської міської ради; |
КОВАЛЬЧУК |
– |
спеціаліст I категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Костопільської районної державної адміністрації; |
КОЗАЧОК |
– |
провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рівненської районної державної адміністрації; |
КОРОСТЕЛЬ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сарненської районної державної адміністрації; |
КУЛАКЕВИЧ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Корецької районної державної адміністрації; |
КУХАР |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гощанської районної державної адміністрації; |
СИТНИЦЬКА-ПОЛЮХОВИЧ |
– |
спеціаліст I категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Зарічненської районної державної адміністрації; |
ЮРКОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Здолбунівської районної державної адміністрації. |
Сумська область |
||
БОДРУГ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Зарічного району міста Суми Сумської міської ради; |
ГЛУМНИЙ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Липоводолинської районної державної адміністрації; |
МАРТИНЕНКО |
– |
заступник начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Ковпаківського району міста Суми Сумської міської ради; |
САХНО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Конотопської районної державної адміністрації; |
СІЧКАР |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Охтирської міської ради. |
Тернопільська область |
||
БІДЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кременецької районної державної адміністрації; |
ЖИТКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Збаразької районної державної адміністрації; |
ІВАНІНІВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чортківської районної державної адміністрації; |
КОРОЛЮК |
– |
спеціаліст І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шумської районної державної адміністрації; |
КУЙБІДА |
– |
спеціаліст І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Підгаєцької районної державної адміністрації; |
ЛАГУДЗА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Підволочиської районної державної адміністрації; |
МОРОЗ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Заліщицької районної державної адміністрації; |
ОЛЕНИН |
– |
старший інспектор відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Тернопільської міської ради; |
ОХРИМЧУК |
– |
оператор комп’ютерного набору відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Лановецької районної державної адміністрації; |
ШКІРА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тернопільської районної державної адміністрації. |
Харківська область |
||
БОБОНЕЦЬ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Коломацької районної державної адміністрації; |
ГОНЧАРОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Вовчанської районної державної адміністрації; |
ГРИГОРЕНКО |
– |
спеціаліст І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ізюмської міської ради; |
ІВАНЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Близнюківської районної державної адміністрації; |
ІВАНОВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради; |
КОВАЛОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Балаклійської районної державної адміністрації; |
МАКСИМОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради; |
НІМАКОВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Харківської районної державної адміністрації; |
СОСНОВЦЕВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Валківської районної державної адміністрації; |
ЯСИНОК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сахновщинської районної державної адміністрації. |
Херсонська область |
||
БІКМЕТОВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Дніпровської районної у місті Херсоні ради; |
БРУЯКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Каланчацької районної державної адміністрації; |
ГРИШКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іванівської районної державної адміністрації; |
САВУШКІН |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Каховської міської ради; |
ЧЕРНОВ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Генічеської районної державної адміністрації; |
ШОКАРЄВА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новотроїцької районної державної адміністрації. |
Хмельницька область |
||
БОДНАР |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Чемеровецької районної державної адміністрації; |
БОЦЯН |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Полонської районної державної адміністрації; |
ЗАЛЕЦЬКА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Ярмолинецької районної державної адміністрації; |
ІЛЬЧУК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Ізяславської районної державної адміністрації; |
КУДІНА |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Старокостянтинівської районної державної адміністрації; |
ЛУЦЬ |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Нетішинської міської ради; |
МАЦОЛА |
– |
спеціаліст І категорії спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Шепетівської міської ради; |
ПОПЛАВЕЦЬ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Шепетівської районної державної адміністрації. |
Черкаська область |
||
БОЙКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Золотоніської міської ради; |
ЖДАНОВ |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації; |
КОЩЕЄВА |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Соснівського району департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради; |
ЛИННИК |
– |
головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Черкаської обласної державної адміністрації; |
МАКСИМОВИЧ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Городищенської районної державної адміністрації. |
Чернівецька область |
||
ГАПЕЙ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Заставнівської районної державної адміністрації; |
ГРУБІЯН |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Глибоцької районної державної адміністрації; |
МАЗУРКЕВИЧ-ПЛІНГЕЙ Альона Євгенівна |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сокирянської районної державної адміністрації; |
ПІНТЕЛЕЙ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Герцаївської районної державної адміністрації; |
РУРАК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новоселицької районної державної адміністрації; |
ШЕМЧУК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної в місті Чернівцях ради. |
Чернігівська область |
||
БАБАКОВ |
– |
спеціаліст І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Деснянської районної у місті Чернігові ради; |
БРАЖЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чернігівської районної державної адміністрації; |
ВОВК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Бахмацької районної державної адміністрації; |
ГОРБАТЮК |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Новозаводської районної у місті Чернігові ради; |
ЖЕЛДАК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Городнянської районної державної адміністрації; |
КОСТЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ніжинської міської ради; |
МИЛЕЙКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Корюківської районної державної адміністрації; |
МОЖНЕВСЬКИЙ |
– |
виконуючий обов’язки начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Талалаївської районної державної адміністрації; |
МОСТОВИЙ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Срібнянської районної державної адміністрації; |
ФЕСЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Менської районної державної адміністрації; |
ЧУМАК |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Прилуцької міської ради. |
Місто Київ |
||
ГУЛЕВИЧ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Печерської районної в місті Києві державної адміністрації; |
МИКИТЕНКО |
– |
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації; |
НЕЧАЙ |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації; |
ОЛІЙНИК |
– |
заступник начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації; |
ТИМОШЕНКО |
– |
головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Подільської районної в місті Києві державної адміністрації. |
Секретаріат Центральної виборчої комісії |
||
БОРИСЕНКО |
– |
помічник заступника Голови Центральної виборчої комісії; |
СЕРЖАН |
– |
помічник заступника Голови Центральної виборчої комісії; |
ШПОРТКО |
– |
працівник патронатної служби Центральної виборчої комісії (за угодою). |
Голова Центральної виборчої комісії М. ОХЕНДОВСЬКИЙ