УКРАЇНА
Центральна виборча комісія
Постанова
м. Київ
12 серпня 2005 року №116
Про відзначення Подякою Центральної виборчої комісії
За сумлінне виконання своїх обов’язків, організацію на високому якісному рівні підготовки та проведення виборів Президента України, забезпечення дотримання принципів виборчого процесу, реалізації виборчих прав громадян України, керуючись статтею 12 Закону України “Про Центральну виборчу комісію” та Положенням про заохочувальну відзнаку Центральної виборчої комісії „Подяка Центральної виборчої комісії”, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 15 березня 2005 року № 58, Центральна виборча комісія постановляє:
Відзначити Подякою Центральної виборчої комісії:
Анатієнко |
– |
технолога відділу режиму поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Андріїва |
– |
вчителя Бабченської загальноосвітньої школи |
Андроник |
– |
керуючу справами виконавчого комітету Садгірської районної у м. Чернівці ради; |
Апріутес |
– |
завідувача організаційного відділу Герцаївської районної ради, Чернівецька область; |
Атаманчук |
– |
завідувача експедицією готової продукції поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Бабяка |
– |
провідного технолога відділу дизайну та виготовлення форм бланків цінних паперів поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Багрій |
– |
бухгалтера поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Баланюка |
– |
директора приватного підприємства “Ремжитлосервіс”, м. Чернівці; |
Бандуру |
– |
системного адміністратора територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127 з виборів Президента України, Львівська область; |
Бейлика |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 171 територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Білянську |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 212 територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Бокий |
– |
майстра цеху підготовки офсетних форм поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Бондаренко |
– |
секретаря територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63 з виборів Президента України, Донецька область; |
Брайляк |
– |
начальника організаційного відділу Яремчанського міськвиконкому; |
Брюханя |
– |
завідувача відділу з організаційної роботи виконавчого апарату Херсонської обласної ради; |
Буценко |
– |
директора Державного архіву Донецької області; |
Вацебу |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 9 територіального виборчого округу № 88 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Вишневського |
– |
заступника керівника виконавчого апарату (керуючого справами) Тлумацької районної ради Івано-Франківської області; |
Власову |
– |
заступника начальника відділу контролю у сфері органів влади та оборони контрольно-ревізійного управління у Донецькій області; |
Волошина |
– |
голову Перегінської селищної ради, Івано-Франківська область; |
Вольовача |
– |
начальника виробничого відділу лісозаготівель Вигодського держлісгоспу, Івано-Франківська область; |
Воробея |
– |
начальника цеху підготовки офсетних форм поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Гавриша |
– |
голову Рідківської дільничної виборчої комісії територіального виборчого округу № 206 з виборів Президента України, Чернівецька область; |
Гайдамашко |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Гільтайчук |
– |
керівника секретаріату, керуючу справами Тисменицької районної ради, Івано-Франківська область; |
Горіну |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 136 територіального виборчого округу № 191 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Горна |
– |
заступника голови Сокирянської районної ради, Чернівецька область; |
Данилюка |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 68 територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Джімер |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 145 територіального виборчого округу № 205 з виборів Президента України, Чернівецька область; |
Дзвінку |
– |
секретаря територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127 з виборів Президента України, Львівська область; |
Довбенчук |
– |
начальника юридичного відділу Кіцманської районної ради, Чернівецька область; |
Єремеску |
– |
заступника керівника виконавчого апарату Глибоцької районної ради, Чернівецька область; |
Задоянчука |
– |
машиніста різальної машини цеху цінних паперів поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Захлівняка |
– |
Бабинського сільського голову, Чернівецька область; |
Зданевич |
– |
начальника відділу технічного контролю поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Здерку |
– |
сільського голову с. Старі Богородчани, Івано-Франківська область; |
Зеленського |
– |
начальника відділу дизайну та виготовлення форм бланків цінних паперів поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Злобіну |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 66 територіального виборчого округу № 90, Івано-Франківська область; |
Іванків |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 81 територіального виборчого округу № 86 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Івашина |
– |
директора школи-комплексу № 27 м. Чернівці; |
Кавінського |
– |
члена територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 90 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Камінського |
– |
заступника голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 15 територіального виборчого округу № 192 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Канівченка |
– |
начальника контрольно-ревізійного управління в Херсонській області; |
Киселюк |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 71 територіального виборчого округу № 90 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Коваленко |
– |
начальника виробничого відділу поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Ковальчука |
– |
члена територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 88 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Ковцуняк |
– |
члена територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 87 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Конюк |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 138 територіального виборчого округу № 86 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Косєвича |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 17 територіального виборчого округу № 192 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Котів |
– |
члена територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 90 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Кравцову |
– |
заступника голови територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63 з виборів Президента України, Донецька область; |
Кривнюка |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 90 територіального виборчого округу № 90 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Кубяк |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 143 територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Кузьмінську |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 182 територіального виборчого округу № 194 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Куриляка |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 86 територіального виборчого округу № 194 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Курохтіну |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 154 територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Кутану |
– |
члена територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63 з виборів Президента України, Донецька область; |
Кутову |
– |
заступника завідувача відділу з організаційної роботи виконавчого апарату Херсонської обласної ради; |
Лефтерову |
– |
головного бухгалтера територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63 з виборів Президента України, Донецька область; |
Лисенка |
– |
друкаря цеху офсетного друку поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Лоп’янецьку |
– |
секретаря територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 89 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Лопушинського |
– |
голову Суворовської районної у м. Херсоні ради; |
Мазуркевича |
– |
юриста Славутського міського відділу земельних ресурсів, Хмельницька область; |
Макара |
– |
члена територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127 з виборів Президента України, Львівська область; |
Макогона |
– |
голову територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 194 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Макосія |
– |
заступника голови Долинської районної ради, Івано-Франківська область; |
Максим’яка |
– |
завідувача організаційного відділу виконавчого апарату, керівника секретаріату Калуської районної ради, Івано-Франківська область; |
Мальчика |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 192 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Маніліча |
– |
начальника відділу комп’ютерно-технічного забезпечення Чернівецької міської ради; |
Маржієвську |
– |
начальника цеху цінних паперів поліграфкомібанту “Україна”, м. Київ; |
Мартищука |
– |
Красницького сільського голову, Івано-Франківська область; |
Мартищука |
– |
завідувача загально-організаційного відділу Верховинської районної ради, Івано-Франківська область; |
Марунчак |
– |
заступника голови Рогатинської районної ради, Івано-Франківська область; |
Маслій |
– |
вчителя Долинської гімназії-інтернату, Івано-Франківська область; |
Матіоса |
– |
сільського голову Розтоківської сільської ради, Чернівецька область; |
Матусяка |
– |
члена територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 191 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Мудрака |
– |
генерального директора ДП “Ніко-Чернівці”, м. Чернівці; |
Муяссарову |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 32 територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Небельського |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 112 територіального виборчого округу № 194 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Негру |
– |
Голопристанського міського голову Херсонської області; |
Никифорук |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 5 територіального виборчого округу № 88 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Олійника |
– |
директора загальноосвітньої школи ІІ–ІІІ ступенів м. Новодністровська, Чернівецька область; |
Онутчака |
– |
секретаря Яремчанської міської ради, Івано-Франківська область; |
Осадчука |
– |
головного економіста поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Осадчука |
– |
голову Городенківської районної ради, Івано-Франківська область; |
Павлик |
– |
оператора комп’ютерного набору територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 90, Івано-Франківська область; |
Петренка |
– |
художника відділу дизайну та виготовлення форм бланків цінних паперів поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Петрика |
– |
друкаря цеху голографічного захисту та нумерації продукції поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Плаксиву |
– |
секретаря Малинецької сільської ради, Чернівецька область; |
Погибу |
– |
начальника цеху підготовки паперу поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Полянську |
– |
заступника начальника відділу організаційно-кадрової роботи та контролю Шевченківської районної ради, м. Чернівці; |
Прокопіва |
– |
голову Калуської районної ради, Івано-Франківська область; |
Прокопова |
– |
заступника начальника цеху офсетного друку поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Проскура |
– |
юриста територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63 з виборів Президента України, Донецька область; |
Пудзірея |
– |
друкаря цеху голографічного захисту та нумерації продукції поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Рабцун |
– |
заступника голови Славутської районної державної адміністрації Хмельницької області; |
Рожковецьку |
– |
першого заступника міського голови – керуючого справами міськвиконкому Калуської міської ради, Івано-Франківська область; |
Рубашного |
– |
секретаря Насташинської сільської ради, Івано-Франківська область; |
Савельєву |
– |
члена територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63 з виборів Президента України, Донецька область; |
Самуляка |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 57 територіального виборчого округу № 88 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Семи ч |
– |
інженера-програміста Старобешівського УПС, Донецька область; |
Семко |
– |
комірника цеху цінних паперів поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Серба |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 102 територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Сідляра |
– |
генерального директора ТОВ “Машзавод”, м. Чернівці; |
Сінькевич |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 16 територіального виборчого округу № 192 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Скавренюк |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Скавренюк |
– |
секретаря територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Склепюка |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 106 територіального виборчого округу № 193 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Сліпця |
– |
оператора комп’ютерного набору територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 127 з виборів Президента України, Львівська область; |
Срібняка |
– |
секретаря територіальної виборчої комісії виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 86 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Стефанюк |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 113 територіального виборчого округу № 86 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Стецюка |
– |
голову дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 24 територіального виборчого округу № 88 з виборів Президента України, Івано-Франківська область; |
Суховецьку |
– |
секретаря дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 78 територіального виборчого округу № 191 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Сушка |
– |
Калуського міського голову, Івано-Франківська область; |
Татарина |
– |
начальника відділу з питань внутрішньої політики Тисменицької районної державної адміністрації, Івано-Франківська область; |
Терена |
– |
керуючого справами Путильської районної ради, Чернівецька область; |
Тимощенко |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 113 територіального виборчого округу № 194 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Толстих |
– |
друкаря високого друку цеху голографічного захисту та нумерації продукції поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Трофімова |
– |
друкаря цеху офсетного друку поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Фатєєва |
– |
Комишанського селищного голову Комсомольського району Херсонської області; |
Фустія |
– |
начальника організаційного відділу Чернівецької міської ради; |
Хімич |
– |
вчителя математики Пасічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Надвірнянського району Івано-Франківської області, депутата Надвірнянської районної ради, Івано-Франківська область; |
Хулума |
– |
члена територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63 з виборів Президента України, Донецька область; |
Церковнікову |
– |
начальника відділу забезпечення обліку та науково-довідкового апарату Державного архіву Донецької області; |
Чорнокрилюк |
– |
пенсіонерку, Хмельницька область; |
Чумака |
– |
сільського голову с. Маріямпіль, Івано-Франківська область; |
Швець |
– |
члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 18 територіального виборчого округу № 192 з виборів Президента України, Хмельницька область; |
Шевченка |
– |
друкаря цеху офсетного друку поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Шевченко |
– |
заступника начальника відділу організаційно-кадрової роботи Першотравневої районної ради, м. Чернівці; |
Широбокову |
– |
заступника директора Державного архіву Донецької області; |
Шумила |
– |
машиніста різальної машини цеху підготовки паперу поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Щемельова |
– |
начальника цеху голографічного захисту та нумерації продукції поліграфкомбінату “Україна”, м. Київ; |
Щербакову |
– |
провідного спеціаліста відділу забезпечення обліку та науково-довідкового апарату Державного архіву Донецької області; |
Яцького |
– |
голову територіальної виборчої комісії територіального виборчого округу № 63 з виборів Президента України, Донецька область. |
Голова Центральної виборчої комісії Я. ДАВИДОВИЧ